Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 10 hónaposan miért ment...

10 hónaposan miért ment tönkre ennyire az alvása?

Figyelt kérdés
10 hónapos, 2 hete katasztrófa a napirendünk. Korábban 6körül kelt, 9től aludt 2 órát, délután 2-3 fele 1 órát, este 8kor alvás cicin. Akkor is többször kelt éjszaka, de 2 hete kb óránként. A délelőtti altatás is nehezebb lett, de délután alig lehet elaltatni, volt hogy ki is hagyta (azt hittem átáll a napi 1 alvásra, de estére olyan szinten túlfáradt, hogy arcon pörgés volt este 9ig, alig tudtam elaltatni). Este fürdés és cicizés után játszani akar, ha hagyom akkor túlpörög, ha nem hagyom üvölt. Nagy nehezen elalszik, 8-9 körül, éjféltől 1-2 óránként kel, és most pár napja hajnali fél5-5kor kipattan a szeme és játszani akar, nem lehet visszaaltatni. Adjatok tippeket kérlek mert kezdek nagyon kikészülni. Próbáltam már azt is hogy elválasztom,mert már csak kevés tejem van, de nem eszik elég rendes kaját, a tápszert pedig nem fogadja el.
2022. júl. 28. 07:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
91%
10. Ezeknek én mindig azt mondom, hogy szóval ha te szomjas vagy nem iszol éjszaka, hanem szenvedsz az ágyadban, ugye? Idegrendszerileg sem képes még ilyenkor a legtöbb baba visszaaludni magától. Minden rendben van veletek, még ha ez most nagyon idegőrlő is. Nálunk amúgy segít, ha zsírosabbat vacsizik, akár egy kis görögjoghurt. Nem csodaszer, de egy próbát megér.
2022. júl. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!