Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Bevált az adamo hinta? Érdemes...

Bevált az adamo hinta? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Az adamo jellegű is ugyanazt tudja vagy csak az eredeti jó? Már 3 hónapos a babám és nem tudom megéri-e ilyen drága dologra beruházni.

2022. aug. 26. 15:00
A kérdező szavazást indított:
Igen, nagyon bevált
Elmegy, de nem akkora találmány
Nem éri meg / nem szeret benne lenni
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Még ha szeretne is benne lenni a baba, az ára egyszerűen elképesztő.
2022. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bevált és tökéletesen megteszi egy utánzat is. Sőt..egy használt utánzat a marketről is :) egyébként nagyon jót tesz a mozgásfejlődésének, az idegrendszerének.
2022. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én béreltem. 3 hónapra állvánnyal 9e. Az első hónapban nem

Volt el benne. Aztán megszerette. Majd már nagyon tetszett neki. Még hosszabbítottunk. Aztán már azért küldtem vissza, mert rugózott benn. Az állvány nem jó rugózásra. De ha van hely felakasztani, az a legjobb. Nekünk nincs olyan hely.

2022. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak 2 hónapot használtuk. Kölcsönbe kaptuk. Amikor már sehogy se tudtuk altatni azokon az éjszakakon jó volt nagyon.

De inkább bérelni, vagy valakitől kölcsönkérni szerintem jobb. Esetleg használtan venni.

2022. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utánzat is ugyan azt tudja szerintem. :) Tényleg nagyon hasznos, ha aludni nem is fog benne a baba, fejlesztő hatású és nem utolsó, hogy lefoglalja egy időre a babát (legalábbis az enyémet).


Nekem mondjuk Adamo van, viszont a 60ezres állványtól leesett az állam. Édesapám hegesztett egyet az unokájának.:)

2022. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi megörököltük, amúgy használtan vettem volna. Akkor használjuk, amikor vendégségben vagy a hétvégi házban vagyunk hosszabb időt (és persze van hova akasztani) így nem kell a mózest magunkkal vinni. Kevesebb helyet foglal és tök jól elvan benne bárhol.
2022. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Elmegy, de újat ne vegyetek.
2022. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!