Altatas gondok?

Figyelt kérdés
2 honapos babam eddig hason aludt el cumival, pár napja viszont ha leteszem a kisagyba hasra csak sir úgy hogy belefurja a fejet a matracba, esély sincs oda adni neki a cumit, vagy folyamatosan emelgeti a fejet es sir olyankor meg nem is kell neki a cumija. Hanyadt ha leteszem úgy be tudom adni neki a cumit, de van hogy kiesik, és azt vettem észre hogy nem alszik olyan mélyen mintha hason aludna, hamarabb is felebred. Mi lehet a gond hogy hason nem akar aludni? Szuletesetol kezdve pedig úgy aludt. Van valakinek ötlete? Esetleg tapasztalat?
2022. nov. 24. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltad elöször odaadni neki a cumit (akár kicsit benntartani a kezeddel, hogy ne tudja azonnal kiköpni/kiejteni) és úgy tenni be az ágyába? Esetleg még egy kis ideig tartani a cumit, amíg elkókad?

Nekem müködött, sokszor ugyanis annyira fáradt volt, hogy amiatt ejtette ki a cumit, illetve amiatt kezdett sírni.

2022. nov. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ, kiprobalom
2022. nov. 25. 09:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Remélem, sikerü!l
2022. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, az enyém nem szeretett hason. Ő az oldalán aludt, hátulról megtámasztva. Éjszakára egyáltalán nem is ajánlatos hason altatni. Legalábbis nekem a védőnő is azt mondta hogy azt csak nappal csináljam esetleg ha rá tudok közben nézni.
2022. dec. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es: a kérdezö babája eddig szeretett hason.
2022. dec. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Értettem nyilván a kérdezőt 4-es. Viszont a gyerekeknél amit a másfél év alatt tapasztaltam a sajátomon gyorsan változnak dolgok. Viszont a tényen nem változtat, hogy éjjel nem szabad hason altatni.
2022. dec. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!