Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Jobban aludt a babátok éjszaka...

Jobban aludt a babátok éjszaka, amikor megszokta, hogy a kiságyban alszik el?

Figyelt kérdés

Kiságyban alszik a babám de csak elalvás után rakom be.

Állítólag ha megszokná, hogy a kiságyban aludjon el, jobban aludna éjjel.


Nálatok jobban aludt a babátok éjszaka, amikor megszokta, hogy a kiságyban alszik el?


2023. jan. 18. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Határozottan igen. Most 3 hónapos 8-8:30 között elalszik es 3-5 között kel általában mondjuk pár napja 2kor kel eszik es utána meg alszik 7-8ig
2023. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ugyanúgy ébredt.
2023. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Határozottan nem. Az esti alvás már nagyon régóta úgy van, hogy eszik, böfi, aztán betesszük az ágyba, és elalszik. Ennek ellenére sokszor ébred. Most 8 hónapos.
2023. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Határozottan nem 😅
2023. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom sem aludt jobban. Ugyanúgy ébredt
2023. jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is kézben/mellen altatom és utána teszem be, máshogy sosem sikerült. Ennek ellenére elejétől jól alszik, sosem ébred éjjel.

Nem hencegek, csak példázza hogy nem ezen múlik hogy jól alszik-e. De hogy min múlik arról foglalmam sincs, valószínűleg a szerencsén...

2023. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik. 13 hónapos és világéletében mellen, vagy ölben altattam el. 8 hónapos koráig felébredt éjszaka, azóta nem 🤷‍♀️
2023. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak. De nem. 1,5 éves koráig rengetegszer kelt éjjel, 2 éves korára csökkent le élhető mértékűre. Akkor aludt a legjobban, amikor mellettünk volt a nagy ágyban. Miután a saját ágyáról leszedtük a rácsokat és önállóan tudott ki-be mászkálni, akkor lettek nyugodtabbak az éjszakák, mert elaludt az ágyában, és hajnalban amikor megébredt, nem nekem kellett visszaaltatgatni esténként 2-3 alkalommal, mielőtt feladom, hogy hátha ott is marad, hanem magától átjött és egyből befeküdt közénk, majd aludt tovább békésen.
2023. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Az elalvas es alvas idegrendszeri eres kerdese.
2023. jan. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!