Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6 hónaposan megváltozott...

6 hónaposan megváltozott alvási szokás, normális lenne?

Figyelt kérdés

Eddig egyedül aludt a kis ágyikójában, és végig aludta az éjszakát. Az utóbbi 2 hétben gyakran felébred, felsír, de nem éhes, foga sem jön még. Az elmúlt pár napban csak a közelünkben alszik normálisan. Tudom sokan nem ajánlják, de mi beraktuk magunk közé az ágyba, és érdekes mód nem kel fel, hanem szép nyugisan alszik.

Mitől lehet ez a változás?


2023. jan. 23. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem rontottál el semmit, bármelyik pillanatban változhatnak ennyi idősen az alvási szokások, akár pozitív, akár negatív irányba. Nálunk 4 hónaposan volt ez, akkor került közénk, nem érdekel ki mit mond, mi azóta tök jól ki tudjuk magunkat pihenni mindnyájan, és kész. Úgy csinálj mindent, ahogy nektek jó!
2023. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan valtozik minden, meg millio ilyen lesz.

Ahogy az elso irja a , a ti dolgotok hol alszik.

En pl. nem birok ugy aludni, hogy valaki van az agyamban (egyedul nevelem), plusz feltem volna, hogy rafekszek, ezert nalunk az valt be, hogy a kisagya mellettem volt. Tokeletesen aludtunk mindketten. De kinek mi.

2023. jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2023. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk majdnem 6 hónapos korától jött az az időszak, amikor éjszaka felébredt, keservesen sírt és legalább 20 perc volt visszaaltatni. Ezt néha 3-szor is megcsinálta. Nem tudtuk, mi a baja (nem éhség és nem fogzás), a hozzátáplálás előtt kezdődött, de mégis arra tippeltünk, hogy a hasa. Kb. 1 éves korára múlt el ez teljesen, de fokozatosan javult. A tehetetlenség és tudatlanság érzése nagyon rossz volt! Mi mondjuk csak olyankor raktuk be mellénk az ágyba, amikor már akkor féltem, hogy a fáradtságtól kiesik a kezemből, amikor nyugtatom, mert nem akartuk, hogy tartósan egy ágyban alvás legyen belőle (2 méterre aludt tőlünk). De ha nektek ez nem gond, jobban alszik és tudtok pihenni, akkor ne mások ítélete alapján dönts! Van, akinek bejön az együtt alvás.
2023. jan. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!