Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek ha az 1év3hónapos...

Mit tegyek ha az 1év3hónapos gyerekem nem akar elaludni?

Figyelt kérdés
Vagy ringatva vagy mellé feküdve aludt el,de mostanában tiltakozik alig tudom elaltatni, bömbölés lessz a vége mindennek, ha a kiságyba teszem vész a világ, az ölömben nem akar nyugton maradni, már alig tud járni és csak botladozik a fáradtságtól de nem és nem akar elaludni. Már nagyon bele fáradtam ebbe, és nehéz is,hogy mindig a karomban altassam el. Ha hagynám hogy bömbölje ki magát egyedül rosszat tennék vele?
2023. jan. 23. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Akkor is elaludna.nekem is colr ilyen korszak annyira fáradt hogy nem alszik

Én lefeküdtem.mellé a sötétbe volr hogy 2 óra de elaludt..

Nekem bese megy a kiságyba...ha lerakom elalvás után fwlkel pár óra és addig nem.alszik amíg kinem veszem

2023. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lekapcsolsz minden fényt, besötétítesz, aztán lerakod az ágyra és odafekszel mellé. Ha fel is kel, csak megunja, hogy a vaksötétben mászkál, játszani se tud úgy semmivel. Ringatás nálam már rég nem is jönne szóba ennyi idősen, 10+ kilós gyereket ringasson kézben az, aki mazochista.
2023. jan. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen ez eddig így ment, és el is aludt max 20 percen belül, de most ha alvásról van szó már sír és forgolódik össze vissza.
2023. jan. 23. 21:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálgatja a határait..
2023. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy a fiamat is lekellett fognom csak úgy aludt el, a cumit kidobta a szájából,a szemét alig tudta nyitva tartani olyan álmos volt, de akkor is bírkózva aludt el.
2023. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igyál meg egy pohár bort az segít (neked) a gyerek meg majd elfarad előbb vagy utobb és elalszik ha te is kidőlsz.
2023. jan. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül kiderült, hogy piros a torka ezért volt nyűgös, már kap gyógyszert rá és ha mellé fekszem simogatom egy 30 percen belül alszik.

Ha ide tévedtek mert nem alszik a gyerek jó tipp, vigyétek ti is orvoshoz , mert lehet fáj valahol.

2023. jan. 30. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!