Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ki hogyan altatja a babáját?...

Ki hogyan altatja a babáját? Napközben és éjjel? Napközben besötétítetek az alváshoz? Hogy tudnám végre porszívó nélkül elaltatni?

Figyelt kérdés

Lassan 8 hónapos babám szerintem szerencsére jól alszik. Csak sajnos nem tudom sose elaltatni. Korábban a mellkasomon elaludt, meg olykor a hordozóba is magamra csatolva. Most már hetek óta sajnos csak a porszívó segít. Ha magamra csatolva el is alszik, egyből felkel, ha kicsatolom.

Másik szobában alszik a kiságyában. Nem is akarnám magunk között altatni, de már azt is megpróbáltam és nem nyugodott el köztünk sem.

Imádom őt, nagyon sokat vagyok vele, megvan minden nap a tartalmas közös idő. Mostanában jobban igényli, hogy kézben legyen.

Sokszor rosszul érzem magam emiatt, hogy nem tudom elaltatni a saját gyerekemet. Minden ötletet, tanácsot örömmel fogadok. Bármit kipróbálnék, kivéve a sírni hagyást.



2023. máj. 10. 19:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Telefonról kapcsold be, a porszívó nagyon sok áramot fogyaszt. Yutubeon renegeteg ilyen hosszú videó van. App is van, ami beállított időre elhalkul, de ha iPhoneod van, abba már be is építették a hangbeállításoknál, bármikor bekapcsolható, és sokféle fehérzajból tudsz választani. Annyi, hogy a fejétől távolabb tedd, és tedd repülőgépesmódba. Én amikor androidos készüléket használok, akkor youtubeappban csak simán letöltök egy óceánzajt, ai több órás, aztán repülőgépesmód, és mehet, így ott lehet hagyni. Nem lett semmi baja tőle egyik gyerekemnek sem, és már régóta nem így alszanak, csak 2 éves koruk előtt használtuk. (Illetve én is rájöttem, hogyha nem bírok elaludni valamiért, akkor segít, ha bekapcsolom egyb kicsit.)
2023. máj. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A házban bent egy body, egy rugi és zokni van rajta. Babafészekben alszik, két pléd van rajta félbehajtva, szóval az 4 réteg takaró. Tényleg vékonyak, azért hajtottam félbe, szereti. Kb20-22 fok van a szobájában.

Mindig fáradt már, amikor le akarom rakni vagy viszem ki a babakocsiba. Dörgöli a szemét, szopizza az ujját, nyűgös, ezek a legfőbb jelek, hogy fáradt.

Megnézem, hogy milyen fehér zajos videók vannak fent. Köszönöm a tanácsokat! :)

2023. máj. 11. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!