Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ez a cumi hiánya miatt van?...

Ez a cumi hiánya miatt van? Meddig tart ez az állapot? Van e valaki ilyen hasonló helyzetbe? Vinni kell e orvoshoz? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy 4eves kislányom akitől más fél hónapja vettem el a cumit. Ahogy elvettem rá egy más fél hétre elkezdte hogy eszaka nagyon rosszul alszik. Hangosan sír,rukkapàl,kiabál, forgolodik stb. Ez a "roham" mindig egy időbe van északa 1 és 2 óra között és tart kb 35-40 percet. Olyan mintha valami zavarná a kis agyát. Én bármit csinálok nem jó. Mintha ébren lenne de reggel nem emlékszik semmire.



2023. máj. 19. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pavor lehet. Az hogy cumi elvétele okozta e nehéz megmondani, de van realitása, pláne ha nem volt rá kész.
2023. máj. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kisfiam jelenleg 2,5 èves. 2 èves szülinapja után meglátta, hogy a cumija kilyukadt, mondtam is neki, hogy nèzd már, lyukas. Abban a pillanatban eávágta, hogy kuka! Mondom kidobod? Biztos ez? De akkor nem lesz este sem. Előtte elèg nagy cumis volt. Azt mondta nem kell, kuka, nem jò a cumi! Tehát saját maga döntèse volt, 2x kereste ezután, de sosem sìrt èrte, simán ment az alvás. DE! Mi is hasonlòkat tapasztaltunk kb egy hònapig a cumi kidobása után. Pavorszerű tünetek kb èjfèl ès 2 között vergődött, sìrt, mint aki nincs is magánál, valami gondja volt, nem tudtunk nagyon vele mit kezdeni. Elmúlt azòta, szerencsère..
2023. máj. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek valóban pavor tünetei. Ha egy héten minimum 3-4 alkalommal van ilyen, mindenképpen beszélnék orvossal.
2023. máj. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vetted el tőle? Csak qzért kérdem, mert csibalhat felfordulást ha nem volt rá kész.
2023. máj. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szintén azt tudom mondani olvass utána a pavornak...
2023. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ő is magától dobta el. Persze megbeszéltem vele hogy most már nagy kislány adjuk "cumi manonak" és mire felkell lesz a cumi helyett egy meglepi. És bele egyezett semmi baja nem volt aludt végig az északa. Csak aztán elkezdte ezt a nyugtalan alvást... Meddig fog ez tartani? Elmulik ez orvos nélkül? Nem tudom mit csináljak?

2023. máj. 20. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!