Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikortól olvastál mesét a...

Mikortól olvastál mesét a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól a kérdés akik olvasnak mesét a gyereknek!

2023. máj. 24. 07:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csak hogy hallj más választ is én nagyon szerettem volna bevezetni a meseolvasást hamar, de kb 2,5 évesen kezdte el érdekelni. Nem is az hogy addig nem érdekelte, de nem hagyta hogy olvassak. Kivette a könyvet a kezemből, vagy elszaladt, fejből pocsékul meséltem, de akkor se akart megmaradni a közelemben. Ő egy nagy felfedező, örökmozgó. Most már az esti rutin része.
2023. máj. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

8 hósan, ő akkor a kiságyban matatott addig, kb 1 évesen rajtam feküdt nézte a képet én olvastam.

1.5 évesen már ő hozta, mutatta melyiket szeretné. 4 éves a Disney most a kedvenc a régi klasszikusok, és most vissza tértek az Anna Peti könyvek

2023. máj. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindig is próbálkoztam, de nem kötötte le. Kitépte a kezemből, összegyűrte, széttépte a lapokat, a keménytáblás könyvet is széttépte. Most 3 éves, már kéri néha, hogy olvassak, de most se hagyja végigolvasni, ellapozza.
2023. máj. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A nagyfiamnak kb másfél éves korától próbáltam, de ő nem szerette, inkább az éneklés, mondóka jött be neki. Amikor nagyobb lett is próbálgattam a meseolvasást, de mindig kivette a könyvet a kezemből mert azt szerette ha fejből mesélek neki. Most nagycsoportos és most jött el az az idő kb 2 hónapja, hogy már ne fejből meséljek, hanem vegyük elő a könyveket és nézegeti a képeket míg olvasok. A kicsim most 6 hónapos, nyilván ő is ott van- tehát neki máris olvasok...
2023. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!