Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan tudnám elaltatni a...

Hogyan tudnám elaltatni a másfél évesem?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy adott egy 20 hónapos kislány aki eddig csak cicire tudott elaludni,utána bevittem a szobájába a kiságyába és reggelig ott aludt,de egy hete már ez sem megy,csak max 2 órát alszik aztán hajnali 2-3 tájt sírva felébred és nem lehet visszaltatni akár reggel 6-ig. Mellékesen annyit,hogy azóta van ez így hogy nekiment teljes erővel egy üvegajtónak és aznap túlhevítette a nap is,pedig nem voltunk kint sokat, sapka is volt rajta. Semmi baja nem volt utána csak azóta sokat iszik éjjel is vizet.

Próbáltam ringatni,meséltem,ültem mellette és dúdoltam,simogattam. Be is feküdtem mellé,de ez csak még jobban zavarta. Semmi sem használ végül hajnal tájt alszik el cicin mert elfárad.

Még kicsi és nem tud magától elaludni vagy mesére.


Nappal jókedvű és a nappali 1 alvással nincs gond.


A kérdésem :ez ilyen korban normális és kinél milyen altatási technika vált be.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2023. máj. 29. 01:39
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

Nem normális,hogy hajnalba alszik el

8-9felé kekllene.

Lehet jön a foga vagy szep szorongás mostanába nálunk is éjjeli sírás van de ő visiszaalszik,viszont a fiam meg hajnalba kelt fel és játszani kezdett hajnalok hajnalán ő 23 hónapos lesz..

Lehet ez növekedési ugrás is 2 évesek lesznek.

Nincs nagyon melege esetleg?ha szomjazik nagyon?

2023. máj. 29. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos melege is van,de sajnos nem hajlandó q kezes lábas nélkül még ennyit sem aludni. Amit le felejtettem hogy folyton vakarja a fejét mostanában és eddig hason aludt,de most mindig a hátára fekszik. Gyanítom hogy ez egy újabb szeparációs szorongás lesz. Amúgy mindig is éjjeli bagoly volt még a hasamban sem tudott lenyugodni éjfélig.
2023. máj. 29. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha melege van akkor nem is fog aludni te is forgolódsz álmatlanul ha nagyon meleg van.

2 hetes babám eddig nem.aludt most kis body plusz zokni kistakaró van rajta és alszik min a tej :)

Kezeslábadsal vagy nadrággal melege van nagyon és nem alszik semmit

2023. máj. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Először is 2 hetes az semmi akkor ő is elaludt bármiben. Most ha csak sima body van rajta és zokni akkor nem alszik,ha takaró nem alszik,ha tipegő hálózsák nem alszik. 2 hetesen simán aludt nekem is takaróval.
2023. máj. 29. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!