Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ilyen melegben miben alszik a...

Ilyen melegben miben alszik a babátok?Enyém 8 hónapos, atleta van rajta,és egy vékony hálózsák. 26,5 fok van a házban.

Figyelt kérdés
2023. júl. 12. 21:03
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
68%
1,5 éves, egy ujjatlan bodyban alszik és ennyi, tavaly fél évesen is ugyanebben aludt. Hálózsák te jó ég, szerintem felforrna az agyvize csórinak ha azt adnék rá.
2023. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
10 hónapos. Rövidujjú bodyban, de van klíma, ami a férjem miatt elég gyakran megy.
2023. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Bodyban, 6 hónapos, nagyon meleg van így is izzad
2023. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Na, az utolsó az én fiamat neveli?! :D

Szintén 6 hónaposom van, szintén bodyban, és kicsit izzad is, de nem vetkőztetem le pelusra, mert reggelre azért hűl egy kicsit a szoba. (Bukóra nyitva vannak az ablakok)

2023. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Nem minden baba ugyanolyan, ahogy a felnőttek sem.

Én pl semmivel nem takarózom, a férjem meg nyári takaróval, mert ő igényli.

A babáknál útmutatásnak meg lehet kérdezni, ki hogy altat, de úgyis te látod, hogy izzad-e, piros-e, melege van, vagy igényli a takarást.

2023. júl. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Rövidujjú bodyban alszik a 13 hónapos fiam. Hajnalban rádobok egy textilpelenka anyagú takarót, de neki nem kell. Én speciel nyári takaróval be szoktam hajnalban takarózni, mert fázom nyitott ablaknál. Ő nem. :)
2023. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyenkor 27-28 fok van, hajnalra azért lemegy 25-re, akkor fázik már, ha nincs felöltözve. A takarót 3 perc alatt lerúgja, én meg olyan mélyen alszom, hogy nem tudom takargatni. Úgyhogy hosszú pizsigatya-rövid bodyban alszik. Kicsit izzad elalvás után, de így nem kel fel sírva hajnalban, hanem jót alszik legalább.
2023. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Azért is gondoltam adok rá vékony hálózsákot,mert én is nyari vékonyabb takaroval takarozom,elbírom,aztán úgy gondoltam elfer rajta.De nincs lefőve.Mondjuk lehet takaró nélkül is tökéletesen el lenne,nappal viszont nem takarom semmivel.
2023. júl. 12. 23:02
 19/30 anonim ***** válasza:
55%

Én azért nem pártolom a hálózsákot,mert a baba/kisgyerek nem tud kitakarózni, a kis lábát kidugni,ha melege van.

És nem biztos, hogy emiatt sírni fog. Lehet,hogy csendben szenved,majd elalszik úgy.

De attól még nem egészséges.

2023. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért hiszi azt mindenki, hogy egy baba tudatosan rúgja le magáról a takarót, mert mondjuk melege van...

Az enyém pl - 20 fokban is lerúgná, mert ez a mániája.

2023. júl. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!