Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4 hónapos babátok hányszor...

4 hónapos babátok hányszor kel fel éjszaka?

Figyelt kérdés
dec. 7. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
A nagy 4 hónaposan este 7 körül aludt el, aludt kb hajnali 4-ig, akkor cumit adtam neki és aludt tovább kb 6-ig. Ő nagyon jó alvó volt. A kicsinek fix ébredési ideje volt, 1 hetes korától kereken 6 hónapos koráig minden egyes éjjel kivétel nélkül ezekben az időszakokban kelt: 19-kor, 21:40, 01:15, 03:30 és 6:00. Soha nem fogom elfelejteni 🙈.
dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kb haromszor
dec. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4 hónaposan kb kétszer kelt. Utána jött a alvás regresszió, majd fogzás+mozgásfejlődés. Most 1.5 éves és összeteszem a két kezem, ha este csak 2szer kel.
dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Egyik sem kelt soha ennyi idősen. 6 hetes koruktól aludtak 8-10 órát egy nyekkenés nélkül. 😊
dec. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Onnantól, hogy nem kellett ébresztenem, elkezdte "átaludni" az éjszakát.

Először csak kb. 5-6 órát aludt egyhuzamban, utána egyre hosszabban. Most visszanéztem, 4 hónaposan 8-10 között valamikor elaludt, és átlagban 7 körül kelt (persze néha volt ebben 5 óra meg fél 9 is ébredésnek...) 🙂

dec. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit számítok ébredésnek. Azt amikor csak mocorog, emelgeti a fejét, de simogatással, cumival rögtön visszaalszik, nem szoktam számítani, enni egyszer szokott. Persze vannak jobb és rosszabb éjszakák… van, amikor óránként annyira felébred, hogy csak ringatással alszik el és van olyan éjszaka is, amikor enni se kel és kb este 9-től reggel 7-ig alszik.
dec. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A lányom 2-6 hónapos koráig óránként kelt és evett is keveseket, aztán volt vagy negyed óra simogatás mire visszaaludt, most a fiam kétszer kel, szopizik egy 10 percet csukott szemmel és befordul oldalra. Szinte nem is emlékszem rá reggel, hogy fent voltam.
dec. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam 4 hónapos múlt, egyszer ébred hajnalban, valamikor 4 és 6 között. Cicizik és alszik fél 8ig. Nagyon nyugodtan alszik egész éjjel, este 8-9 között alszik el. Ő a 3. gyerekünk, szerencsére mindegyik nagyon-nagyon jóalvó volt mindig. Hamar ráálltak az egyszeri kelésre vagy a végig alvásra.
dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim amíg szopiztak, szinte óramű pontossággal 3 óránként keltek enni.
dec. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
A fiam 8 hetes kora óta este 7-től reggel 6-7-ig alszik ébredés nélkül(most 14 hónapos). Semmi sem borította, se mozgásfejlődés, se fogzás… A lányom egy hetes, úgy néz ki, felcserélte a nappalt az éjszakával. Nappal alszik az ágyában 4-6 órákat, éjjel óránként cicit kér… jelenleg se nappalom, se éjjelem 🫣🤪
dec. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!