Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van értelme légzésfigyelőt...

Van értelme légzésfigyelőt használni, ha a babaöbölt teljesen a mi ágyunkhoz kell tolnunk?

Figyelt kérdés
Csak 3 oldalán van rács, az egyik oldalon nincs hozzá, így az ágyunkhoz kell csatlakoztatni.
dec. 15. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Ártani nem árt, de sok értelme így sajnos nem lesz. A légzés figyelő érzékeny, a legkisebb mozgást is érzi.
dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van kiságyunk is külön, de az elején szerintem nem fogom tudni ott altatni. (Másik szobában is van, a miénkbe nem fér már el a franciaágy mellé, csak az öböl).
dec. 15. 13:23
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Ha jót akarsz magadnak, akkor kezdetektől fogva külön altatod. Néhány hét nehéz lehet, hogy még kell tenni a két szoba közötti távolságot, de a babának és neked is pihentetőbb, ha nem zavarjátok egymást. Az ősanyás hozzáállással ellentétben a babáknak az egyedulléttől való idegenkedés csak évekkel később alakul ki, addig hidegen hagyja, hogy hol és hogyan alszik, és az anyák számára megnyugtatóbb inkább a közelség. Így viszont nem fog tudni egy idő után senki sem jól pihenni. Sem te, sem a férjed, sem a baba.
dec. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Akkor vegyetek pelenkára csíptetős fajtát.

Egyébként előre nem tudhatod, hogy alszik. Én előre nem vettem babaöblöt, csak kiságyat. Nem is kellett, aludt a saját ágyában, a saját szobájában az elejétől.

dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem vettük szerencsére kaptuk mindkettőt, de egyelőre nem döntöttem el, hogy melyiket használjuk. Az öböl olyan szempontból szimpatikusabb nekem, hogy nem tudom milyen állapotban leszek szülés után és lehet könnyebb magam mellett tudni éjszaka, mint mászkálni. 😅


A pelenkára csiptetős nem jelez be rám?

dec. 15. 13:35
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Babaelsősegélyen mondták, hogy babaöbölhöz jó a pelenkára csiptethetős. Mi is azt vettünk.
dec. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😍 Akkor veszek egy snuza pico-t egyelőre aztán majd meglátjuk.
dec. 15. 14:02
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk egy matrac alatti lapos BabyControl légzésfigyelő van a babaöbölben. És működik. Ha kiveszem a babát a nagy ágyba, azonnal bejelez, többször kipróbáltam. Vis
dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

... elküldtem...

Viszont az én forgolódásomat érzékeli, ha a légzésemet nem is, szóval tényleg nem 100%.

Bár nekünk Snuza is van, és egy csomószor tévesen riaszt (igaz, pici még a baba).

dec. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk volt legzesfigyelo, babaobol es kisagy is. De a fiam csak a babaobolben aludt. Nem raktuk oda be a legzesfigyelot.
dec. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!