Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Neharagudjatok de már kijön...

Neharagudjatok de már kijön belőlem..gondolkodtam hogy kiírjam-e de már torkig vagyok.. Valami praktika/megoldas?

Figyelt kérdés

Csak nekem nem alussza végig az 5 hónapos lányom az éjszakát és kel 2-3 szor? És 3-4 kor már kukorékol és nem alszik vissza? Hulla vagyok!

Mindenhol azt olvasom hogy “az én gyerekem elejétől fogva végig alszik”

“Jaj hat szuper baba mert alszik végig és reggel kel elsőnek ..”

Elegem van ezekből az anyukákból de tényleg🤣🤣

Közben meg lehet kamu vagy nagyítás 🤣

mert azért egy csecsemőnek enni is kell..

Csomó ember (beleértve szakember) mondja hogy a fele kamu aki ilyet mondd..

Mindegy..nyugtassatok meg hogy nem vagyok egyedül és jobb lesz egyszer!

Köszipuszi😁



jan. 3. 17:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Most megoldást vársz másoktól vagy jólesik meghazudtolni másokat?

Igen, vannak, akik végigalusszák az éjszakát. Ennyi idősen a fiam is végigaludta (evés nélkül aludt 7-8 órát, aztán még visszaaludt), aztán a fogzás zavarta meg ezt.

Amúgy meg minden gyerek más. Meg az idő telik, változhat még.

jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem mindig kamu. Volt ido, amikor az en kisfiam is ataludta az ejszakat, nem kelt fel egyszer sem. 3 es 5 honapos kora kozott, ejszaka aludt 9-10 orat megszakitas nelkul.

Milyen jo vilag is volt az…😂


De azota o is 3-6 alkalommal kel, egyszer biztos eszik is tapszert, de van, hogy 2-3x is ker. 8 honapos most.

Egyszer biztosan jobb lesz, de tenyleg nagyon nehez.


Raadasul mostanaban hetente tobbszor az is elofordul, hogy az ejszaka kozepen felkel, mint aki kialudta magat es ebren van 2,5 orat, visszaalszik, de utana reggel ugyanugy 5 korul kel, ahogy szokott.

En ilyenkor legszivesebben kiugranek az ablakon 🥶🥶

jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem vagy egyedül. Sok gyerek kel ennél többször (pl az én lányaim is- ugyan a nagy már nem, ő 2 éves korától kezdve alussza át az éjszakát, de előtte is ha CSAK 3-4x kelt, én már örültem, hogy milyen pihentető volt az esténk :D Ez a kicsinél sincs így másként, 14 hónapos, tegnap éjjel ~20 percenként ébresztett).
jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Négy gyereken van:

Az elsö kb 2-2,5 hónapos kortól este 8 körül elaludt, reggel 6-ig, közben nem volt éhes, nem evett.

A második este 6 felé más aludt, viszont 4 körül ébredt.

A harmadik este 9-ig ébren volt, reggel 7-ig nyugodtan aludt.

A negyedik este 11 elött nem bírt elaludni, viszont reggel 6-7 között ébredt.


Minden gyerek más, ne acsarkodj másokra, ha az ö gyerekük másmilyen, mint a tiéd.

jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szeptemberben múlt 2 a lányom. Nincs ataludt éjszakája. Legjobb estén is 3x kel. Amúgy 2-3óránként. Születése óta a mai napig.
jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Két gyerekből kettő nem aludt/alszik. Nem hittem hogy lehetek ennyire szerencsétlen, de mégis. A nagy 3 múlt amikor rendesen elkezdett aludni, bár most is az apjával alszik, így alussza át az éjszakát... A kicsi óránként kel. Nem éhes, nem pisis, csak nyökög vagy épp üvölt. Most pár napja már délután ötkor kezdi a műsort és foltosra üvölti a fejét, pl most is...


Én is néha irigykedem, vagy megkérdőjelezem hogy létezik e alvó gyerek, mert nem bírom elfogadni hogy így megvert a sors, és mindennap azért imádkozom hogy legyünk hat évvel idősebbek, és aludjon mindenki, lehetőleg a saját helyén, mert teljesen tönkre vágja a kisgyerekes éveinket a nonstop virrasztás. Pedig létezik, unokatesóméknál két hónap után aludt a gyerek, akkor is ha szőnyegbombázás volt a szobában. A vicc hogy unokatesóm csodált, hogy bírom, mert a két hónap alatti egyszeri (!) éjszakai keléstől is kivolt idegileg. :-)))


A harmadik gyerek emiatt nem lesz, pedig a koromba beleférne, de szerintem beledöglenék még egyszer...


Tipp: alvás csoportok, önsegítő mama klubok vannak tippekkel. Néha bejönnek, legalább átmenetileg.

jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 3 hónapos korától evett 8-9közt és 6ig hangja nem volt. A lányom meg 10 hónapig 2 óránként kelt, nappal sem aludt "rendesen". A fiam nyöszörgött, ha egyből megetettem megúsztuk a sírást. A lányom 0ról 100ra tekerte a hangerőt, egyből hangosan ordított, nem előzte meg cupogás, nyüszi 🤷🏼‍♀️. A fiam mindig kis Buddha típus volt, nyugis, elnézelődős, elbabrált akármivel már picinek is. A lány az ellentéte mindenben 🤷🏼‍♀️. Már "nagyok" (kisiskolás mindkettő), még mindig a lány a szélvész, sportoló típus (edzésre hordom, brutális energiája van), a fiú az elpepecselős. Ahány baba és ember annyi fajta, felnőttnek is van nyugis meg folyton zizgő, babában is.
jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A lámyom 18 hónapos, még mindig alapból 2 alkalommal minimum kel. Fogzásnál, főleg a rágóknál/szemfognál ezerszer keltünk hetekig...

Nem vagy egyedül. Már épp csak papot nem hívtam rá :) túl vagyunk minden más tippen, sőt tsmt-n, diétán is.

Nappal is szélvész, szerintem mindig ilyen marad.

jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 6 honaposan 8-9× kelt éjszaka

Most a lanyom 10hó és végig alussza az ejszakát és egyebként is max2 kelt. Baba válogatja

jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 8 évesem sem alussza végig az éjszakát.
jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!