Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Neharagudjatok de már kijön...

Neharagudjatok de már kijön belőlem..gondolkodtam hogy kiírjam-e de már torkig vagyok.. Valami praktika/megoldas?

Figyelt kérdés

Csak nekem nem alussza végig az 5 hónapos lányom az éjszakát és kel 2-3 szor? És 3-4 kor már kukorékol és nem alszik vissza? Hulla vagyok!

Mindenhol azt olvasom hogy “az én gyerekem elejétől fogva végig alszik”

“Jaj hat szuper baba mert alszik végig és reggel kel elsőnek ..”

Elegem van ezekből az anyukákból de tényleg🤣🤣

Közben meg lehet kamu vagy nagyítás 🤣

mert azért egy csecsemőnek enni is kell..

Csomó ember (beleértve szakember) mondja hogy a fele kamu aki ilyet mondd..

Mindegy..nyugtassatok meg hogy nem vagyok egyedül és jobb lesz egyszer!

Köszipuszi😁



jan. 3. 17:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%

De nem értem. Azt értem,hogy hulla vagy,ki ne lenne már,de erről miért más anya tehet? Ő olyan gyereket kapott,te ilyet. A lányom az első 3 hónapot végig aludta egész éjszaka,plusz reggel vissza. Utána 10 hónapig 2x kelt minimum(volt hogy vagy 5x) és utána 5-től nem volt hajlandó aludni,napközbe se igazán,csak hordozva. Utána megint aludt éjjel. Most másfél éves,most is vannak éjjelek,hogy egyszer megébred,de átlagba alszik végig. Míg másnak most is 15x kel a gyereke,akkor én rohadjak meg vagy mi?:D Ha neked rossz,akkor a szomszédnak is legyen már? Barátnőmnek két gyereke van,az első születésétől átaludta az éjjelt,se fogzás,semmi. Most már 5 éves azóta is jól alvó. A kisebbik meg még két évesen is 5x felkelt.

Kicsit gondolkozz el magadon kérdező. Irigy,gonosz anyánál nincs rosszabb. Egy 5 hónaposról beszélünk...

jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Első gyerekem 4 hónapos korig kelt sokszor, onnantól átaludta.

Na de a 2. Gyerek... Kb 5 hónapos korában "elromlott", és átlag! 8x kelt éjszaka. Elég sokszor volt, hogy fél óránként kelt, az 5 ébredésnek már örültem.

Másfél éves koráig tartott, 1 éves korában kezdett csökkenni szép fokozatosan, aztán 1,5 éves kora óta teljesen jóalvó.


Van ilyen, meg olyan gyerek is, nem egyformák. Ennyi ébredésnek, mint nálatok, én pl örültem volna a 2.gyerekemmel. Ha csak ő lett volna nekünk, és előtte nem tapasztalok mást, lehet én is azt gondoltam volna, hogy a 2-5 ébredés csak kamu.

jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

19 hónapos a fiam, baromira nem alszik végig egyetlen éjszakát se. Még ritka alkalmakkor se. Soha. Semmilyen körülmények között se. :D

Barátnőm kislánya egy nappal fiatalabb a fiamnál. Na ő alszik. Este leteszik, elalszik egyedül. És alszik.

Éjszaka 1x felkel, átcsattog a szülőkhöz, és alszik tovább.

Na a fiam nem csattog sehova, ő megvárja, míg én átmegyek hozzá. Eleve nem alszik el egyedül, mellé kell feküdni. Ezzel nincs is baj, imádom. De éjszaka legalább 5-6 alkalommal ébred. És ez egy jó éjszaka. A rossz éjszakákon óránként, fél óránként. Rettenet. Néha kiborulok, sírok egy sort, aztán csinálom tovább.

Szóval nem, nem vagy egyedül. :D

jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%
7-es vagyok. Jah a fiammal azt sem tudtam mi az a dackorszak, volt pár sírás, de kezelhető, szépen megnyugodott, kis simi, felvettem és volt nincs. Baromi büszke voltam magunkra 😃. Sokan "utáltak" ezért, hogy jó alvó, nincs hiszti, volt aki azt hitte hazudok. Pedig ő könnyű eset volt. A lány ezt is bepótolta. Ha láttad az ördögűzőt azt szorozd fel 2-vek, néha komolyan azt vártam mikor tekeredik körbe a feje, mint a filmben 🤦🏼‍♀️. Brutális hisztiket lenyomott, nyilvánosan is. Ezt ugyan kinőtte, de a makacsság, "ki ha én nem" stílus megmaradt. Testvérek, ugyan az a nevelés, ugyan az a környezet, ugyan azok a felmenők. Az egyik mégis kis nyugibogyó, a másik egy hurrikán. Ha a lány születik elsőnek valószínűleg egyke marad, mert mégegy ilyet nem kockáztattam volna. Imádom, egy nagyon okos, jószívű kislány alapból, de ő feladta a leckét. Aki elsőre kap ilyet nem csodálom, ha nem mer másodikat 🤷🏼‍♀️
jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

10 hónaposan aludtam végig a fiam az éjszakát..van akinek két évesen is kel.

Úgyhogy nem csak te vagy ilyen szerencsétlen...

jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
*aludta
jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Tényleg van, amelyik végigalussza.


Az enyém pontosan 2 óránként ébredt éjjel-nappal.


Kitartás, túllesztek rajta.

jan. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A fiam mellett majdnem idegösszeomlást kaptam a kialvatlanságtól, a lányom 6 hetes sem volt, amikor arra ébredtem, hogy reggel 1/2 7 van, és egyszer sem kelt este 9-től. Vannak jól alvó babák, gyerekek.
jan. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Enyem 1 evesen is csillioszor kel ejszaka. 3 honapos koraig eloszor 3 orankent kelt enni, majd 7-8 orakat aludt egyben es csak egyszer ebredt. 3 honapos koratol majdnem 1 eves koraig hajnal 4-kor indult minden egyes napunk. Ez van.
jan. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!