Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Egy ágyban alszom az 1 éves...

Egy ágyban alszom az 1 éves kislányommal és nagyon köhögök, amivel sokszor felébresztem. Bevált valami praktika ilyen esetre?

Figyelt kérdés
Már meggyógyultam, de sajnos a száraz köhögés nálam el szokott hetekig húzódni. A kisbabám csak úgy tud elaludni, ha szorosan hozzámbújik. Néha fel sem ébred a köhögésemre, de van, hogy felriad. Estére szedek doki által felírt erősebb köhögés csillapítót, valamint igyekszem hason aludni, mert úgy kevésbé kell kohognom. Nektek mi vált be?

2021. okt. 4. 17:55
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
85%

A külön alvás.

Ha valaki köhög és emiatt nem tudok aludni, kimegyek a kanapéra.

2021. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
81%
Külön alvás. Amúgy is. És már nem baba.
2021. okt. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy írták is,a külön alvás.Azért 'tud csak melletted aludni',mert így szoktattad meg.
2021. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
50%
Én nem értek ehhez, de úgy tudom, hogy veszélyes együtt aludni a gyerekkel, mert könnyen agyonnyomhatod, a középkorban így tették el láb alól a nem kívánt gyerekeket. Erre manapság nem figyelmeztetik az anyukákat?
2021. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi idősen már régen saját ágyban kellene amúgy is aludnia. Semmi magánszférája nincs így se neki, se neked. Látod ha ilyen van, mint a betegség, ez az együttalvás nagyon nem praktikus.
2021. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
82%
Különalvás.
2021. okt. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
82%

Én eleve nem igazán feküdnék be mellé,ha beteg vagyok.Ha ő beteg és én fekszek mellé az más,lázas babát az ágyon könnyebb macerálni,és ellenőrizni.

De alapvetően neki is kellene már egy saját kiságy (vagy szoba,ha rendelkezésre áll),mert nem lehetsz mindig mellette síri csendben miután ő elaludt..Egyre nagyobb,egyre több mindenre fog felkelni.:D

2021. okt. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Nem tudok kimenni a szobából, mert kB 5 perc múlva felébred és hányásig sír utánam. A védőnővel is beszéltem erről, és mondta, hogy nagyon erős akaratú születése óta, ezen talán majd egy kis tesó tud segíteni. Amikor született, a kórházi gondozók is mondták, hogy neki van a legnagyobb hangja. A kórházban éjszaka 4 órán keresztül komfort szopizott, hogy a többiek tudjanak tőle aludni. Egy hónapja szoktattam le a szopizásról, lassan megpróbálom kis ágyba szoktatni, de az nem megy egyik pillanatról a másikra.
2021. okt. 4. 18:24
 9/41 anonim ***** válasza:
77%
Erre igen a külön alvás a legjobb mielőbb elkezded külön szoktatni annál könnyebb yenb lesz bár már most se lesz már egyszerű. Nálunk első naptól a szobájába aludt kiságyban cicin elalidt fel se kelt mikor ki vittem az ágyába azóta sincs semmi baja már 2 éves szépen végig aludta mindig az estét és nekünk se kellett sosem síri csendben lenni miután elaludt este 7 körül
2021. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
93%
Kistesó???????? Sürgősen válts védőnőt. Egy már önálló(an alvó), szobatiszta stb. gyereknél is csomó mindent visszavet a kistesó, nemhogy egy még veled szimbiózisban élőt.
2021. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!