Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 1 hós babám a legtöbször...

1 hós babám a legtöbször cumival alszik,de kiesik felriad és keresi. Tudom,hogy a cumi csak pótlék. De mi vált be annak aki hasonló helyzetben van/volt?

Figyelt kérdés
márc. 30. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az vált be hogy felkeltünk és visszaraktuk a cumit a szájába. Mást nem tudsz csinálni.
márc. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Felkelsz és visszateszed. Később majd megkeresi magának, de amíg ez nem megy, nincs más megoldás.

Mi a MAM éjszakai cumijait szerettük, mert ezek sötétben foszforeszkálnak. Még villanyt se kellett kapcsolni és így ők is hamarabb megtalálták.

Tudom, hogy kellemetlen az esti cumivadászat, de sajnos ez van. 🤷‍♀️

márc. 30. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés 😆 hat felkelsz és visszateszed. Aludjon minél közelebb hozzád, úgy a legegyszerubb.
márc. 30. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Néha 2-3 percenként?
márc. 30. 05:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat mivel bele nem ragaszthatod a szájába, vissza kell rakni neki ha kiesik.
márc. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van ilyen időszak, de pár nap/hét és ügyesebb lesz. Nálunk amíg picik voltak, az ágy oldalának volt nekitolva a kiságy azon a részen, ahol én aludtam, így volt, hogy csak benyúltam a rácsok között. Még felülnöm sem kellett, aludtunk gyorsan tovább. Ennél csak az a bosszantóbb, amikor amikor a tök sötétben arra kelsz, hogy koppan a cumi a lamináltpadlón! Na, akkor csöndben imádkozik az ember, hogy ő ne hallja meg mert akkor azonnal kéri még akkor is, ha amúgy már simán aludna nélküle tovább. Persze meghallja, mert pont ugyanúgy ismeri, hogy mi az a jellegzetes koppanás.😅 Ezt még megpróbálhatod kiküszöbölni úgy, hogy több cumit teszel este az ágyába, de ha csak egyet fogad el, az szívás, akkor a koppanásra fel is kell pattannod. 🥴🙂

Kitartást kívánok! Ahogy telik az idő könnyebb lesz (vagy inkább másként nehéz)! Utólag pedig ez a korszak is vicces lesz. 😆

márc. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat itt most 2 lehetoseg van, vagy visszaadod neki vagy minden alkalommal elaltatod cumi nelkul.

Mas nincs nagyon.

De olyan 6-7-8 hos koruk korul mar (babatol fugg) egyedul is kepesek megkeresni a cumit a kisagyban, kiveve, ha onnan kiesett :D

márc. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!