Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan lehet letenni a babát...

Hogyan lehet letenni a babát hasra aludni?

Figyelt kérdés
Nekem egyszer sikerült,és úgy sokal hosszaban aludt éjjel,mint a hátán,de azóta sem megy. Pedig mostanában háton nem alszik jól,egyfolytában kapdosódik a kis kezeivel. Ha hasra teszem,akkor eme.geti folyton a fejét,akkor is ha nagyon álmos. Vagy hagynom kéne,mert egyszer elfárad úgyis? Jó lenne,ha változna a helyzet,mert 3 óránként eszik éjjel. Most múlt 2 hónapos.

2013. jún. 30. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Este szopjon eleget, éjjel már ne szoptasd, csak legfeljebb teát adj neki. Ha hasra teszed, nem baj, ha emelgeti a fejét, ha elfárad, akkor el fog aludni magától is.
2013. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsi nem értem. :)

Sétálsz vele elalszik, lerakod és felébred??

Mostanában mi is hason altatunk de én lerakom és alszik tovább.

2013. jún. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos az enyémnek kipattanik a szeme,amint a kiságyhoz ér. Leginkább csak velem alszik az ágyban,pedig nagyon próbálkozom! :-)
2013. jún. 30. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Én vagy úgy csináltam, hogy letettem az ágyba és simogattam a kis hátát, és úgy aludt el. Vagy ha ölben aludt el, és hasra raktam, akkor mikor beraktam az ágyba akkor behajoltam mellé, a hátán és a kis fején volt a kezem, így úgy érezte, még mindig hozzámbújik, és visszaaludt
2013. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ezt én is ki fogom próbálni! :-)
2013. jún. 30. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:
szintén 2hónapos múlt a kislányom és ő is csak hason tud aludni. én úgy csinálom hogy míg nem álmos addig a hátán van azt mikor látom rajta hogy álmos hasra teszem. igaz néha emelgeti a fejét ilyenkor én a tarkójánál le fogom egy kicsit azt megnyugszik. közben a homlokánál szoktam simogatni addig míg nyugton nem marad. (tarkó lefogást a doki javasolta)
2013. júl. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a tegnapi éjszakánk jól telt. Kiságyban voltunk,és hason. Èn is a homlokát simiztem. :-)
2013. júl. 1. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!