Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 7 hónapos kislányom csak...

7 hónapos kislányom csak babahordoba hajlandó aludni hogy szokassam ki belőle?

Figyelt kérdés
Kiságyban, babakocsiban, mellettem csak maximum fél órát alszik Napközben még csak csak elvagyunk de éjjel ez borzasztó!
2016. okt. 27. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs nála olyan mikor már mély álomba és nem kelne fel letedd?

Biztos hosszú folyamat lesz leszokatni de próbáld meg az ágyába csak kényelmesebb legalábbis neked.

Szerintem először sirni fog meg nem fogja érteni de nem szabad feladni.

Gondolom vacsoráztok es utána jön a hordozó.

Ehelyett inkább akkor lötyögtesd ülve az öledbe először és mikor mély álomba szenderült rakd le.

Nem mondom elsőre sikerülni fog ez a módszer de valahogy igy kéne szerintem.

2016. okt. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem fáj a hasa?

Az enyém mindig akkor akart ott lenni, mert úgy felhúzott lábakkal jobban bírt aludni. (Igaz ő allergiás volt egy csomó mindenre, és ez volt a probléma, de ez csak később derült ki...)

2016. okt. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kisfiam aludt par honapig a hordiban ejjel.barmivel probalkoztam nem aludt,uvoltott.kiuritettuk a gyerekszobat,csak a kisagy matraca maradt bent,En mellette a foldon.ebbol pl az lett hogx egesz ejjel orditva maszott,fejjel a falnak is akar ha mar nagyon bemergelte magat,ha megfogtam es felvette hanyatt vagta magat.csak a hordiban maradt el,de abban is sokszor hintaztatni kellett.mi fel eves koraban koltoztunk,lehet az valtotta ki nala mert kb 10hosan mar kezdett leszokni,es le lehetett rakni magunk melle.

Mar 10eves es nem lett tole baja.

2016. okt. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!