Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A védőnő mit ellenőriz a...

A védőnő mit ellenőriz a családlátogatás alkalmával?

Figyelt kérdés
Baj, ha öt kutya van? És ha nincs babakocsi, csak hordozókendő? És nem zavarja, ha mosható pelenkák vannak eldobhatók helyett? És hogy nincs babakád? És hogy a babaágy a szülői ágyhoz van hozzácsatolva?

2020. júl. 23. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak az érdekli, van-e fűtés, meleg víz és nem jártok térdig a szarban. A többit még ha nézi is, semmi köze hozzá
2020. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Nekem mikor eljött az oltásokról beszélt meg hogy miket kell kiváltani majd a gyógyszertárba.... szét se nézett,a gyerekszobát is én mondtam, hogy jöjjön nézze meg

Hidd el ha normálisak vagytok nem fog nagyon nézelődni, ő nem a gyàmügy.

Kötődően válaszkészen nevelsz kevés hulladékkal ez inkább jó pont 😚😊 a kutyák se probléma max majd mondja hogy ne menjenek be a hálóba.

2020. júl. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár. Ha Kalányoséknál hazavihetik a nyolcadik purdét a viskóba ahol se víz se villany, akkor nem fognak belekötni a babaöbölbe :D
2020. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a 3mas kissé nyersen írta meg, de ez az igazság 😁
2020. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Kérdésbe ágyazott önfényezés... Ügyes 😀

Nem... Nem fogja zavarni a mosható pelenka.

2020. júl. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Előttem leírták..



Ezen felül annyit nézett, hogy készülünk-e a baba érkezésére.

A csomagot összeraktuk-e, ahhoz mi kell, ha nem tudjuk.


Nálam az öblöt javasolta is, ha így vagy úgy van..


Hordozóklubot is mondott, pedig itt nem jellemző..


Mosipelusra készülj fel, hogy nem biztos, hogy menni fog az elején.

Én szerettem volna, de napi 14 pelussal, amiből 10 kakás,nem tudtam kezelni..

2020. júl. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgettek egy kicsit ha igényli akkor körbevezeted. Szétnéz, hogy milyenek a körülmények. De egy rendezett házban gondolom nem fog órákat tölteni. Megmutattam a babaszobát kb ennyi volt. Második gyerek szóval újat nem nagyon tud mondani.
2020. júl. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én védőnőm ki sem jött, mert két problémás körzetet visz egyszerre baromi sok gyerekkel. Egyébként azt mondta, hogy ha jönne se kell nagy durranásra számítani, az alapdolgokat nézi, nem pedig katonai szobaszemlét tart...
2020. júl. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

A mi védőnőnk kriminális...

Kb át akarta rendeztetni a lakást...

1 ablakot ki akart cseréltetni (előszoba, nem igazán a lakás része, szerinte túl kevés az oda)

A konnektorokat át akarta rakatni mert túl alacsonyan vannak...

A padlásfeljáróba (ahol folyamat zárva az ajtó, csak tényleg akkor megyünk oda, ha fel akarunk menni, ott a létra. Azt azonnal vigyük ki, balesetveszélyes...

A kiságy nem jo helyen van, nem lehet az ablakkal szemben...


Ilyen dolgokba kötött bele. Mi pont le💩tuk, nem is volt azóta nálunk...


Nagynéném védőnő, azt mondta annyit kell nézni, fűtés, víz villany legyen, és ennyi (ja meg azért ne dőljön szét a ház)... a babaágy, babakocsi, semmi ilyen nem feltétel...

2020. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!