Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha csak a cicin...

Mit tegyek, ha csak a cicin nyugszik megy 3 hetes babám?

Figyelt kérdés

Meg se tudok tőle mozdulni, egész nap keservesen üvölt, csak a cicin nyugszik meg. Akinek hasonló babája volt, hogyan oldotta meg, meddig tart ez az időszak, miért van ez?

Most is itt sír mellettem, nagyon kitartóan tud sírni.


2010. aug. 18. 13:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Nálunk ugyanez volt,csak a cici,szinte 24 órában....Nálunk a hordozókendő volt a megoldás!És még a dolgomat is tudtam csinálni!Elsőre mikor belekötöttem,5 perc után aludt és 3,5 órát!4,5 hetes volt akkor!

Pedig a terhesség alatt én végig tiltakoztam a kendő ellen!Én sose leszek hippi anyuka.... hát 8 hós a babám és 6 hós korától ha csak meglátja keze lába jár örömében!Imádja a kendőt,de ritkábban használjuk már!

2010. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a pocija fáj nálunk is ez volt ennyi idősen. Csak a mellemen lett volna állandóan, amúgy üvöltött órákig. A hasa volt a ludas, miután már minden "szert" kipróbáltam a hasfájásra, csak a hajszárítóval melegítés jött be neki, megnyugodott(gondolom a meleg enyhítette a görcsöt) és nem sírt. Kitartás neked!!!

2010. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Cumit adj neki.
2010. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Az enyém a cumit nem fogadta el:((((

2010. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%

ciciztesd, hidd el, nem fogsz ártani vele sem magadnak, sem neki! És ez a dolog idővel mérséklődni fog, de az eleje sajnos ilyen (szinte 24 órás szoptatás).

2 kisfiú anyukája

2010. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok!Első babám....

Én is adtam neki cumit,de 3 hetesen akkorát köpött hogy még én is megirigyeltem :)

És se cumisüveg....semmi nem jó neki!fél évesen nyár elején mikor adtam volna neki a babavizet,még akkor sem volt jó a cumisüveg se a csőrö...

Amúgy szerintem is a hasa,mert ugye egyfolytában eszik (cicn van)és nincs ideje emészteni,de Ő pedig csak ott érzi magát biztonságban!Anya közelében!És képzeljétek el a mellbimbó udvarnál azok mirigyek olyan "szagot" árasztanak mint az anyaméhben volt!Szerintem ez is a nyugalom titka!De a kendőben pedig ott a szívünk hangja és a szoros érzés pont mint odabent!Ez lehet a nyugi titka!Szerintem megéri ipróbálnod remélem beválik,nálunk nagyon nagy könnyebbséget hozott!És nekem is nagyon jó volt,tényleg olyan mintha pocaklakóm lenne megint!Nálunk az volt a fontos hogy közben menjek,mert ugye úgy ring mint a terhesség alatt!De csak addig amíg el nem aludt!Utána volt hogy úgy aludtunk együtt!Csodás volt!Én háton ő meg rajtam hason! :)

2010. aug. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Adj neki cicit, sokszor! Amikor kéri, hiányzol neki, még azt sem tudja, hogy külön emberke tőled...

Mi is mindent együtt csináltink eleinte, egész nap szinte félmeztelen rohangáltam :)

Nálunk kb 3 hónap volt a határ, de még mindig nagyon anyás minjárt 1 éves.

2010. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Enyém félig tápszeres volt a kezdetek óta, mégis szinte 24 órán át a cicimen lógott szegénykém (amiből nem igen jött semmi), kb. 3 hónapos koráig. Kitartás!!!! Az eleje ilyen.
2010. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. A hajszárító hangjára az enyém is megnyugszik, de csak addíg, amíg járatom. És hiába van a kezemben a babám, az nem elég, csak ha cicin van közbe. És egy órát símán bömböl egyfolytába, ha nem rakom cicire. Ha sétálni megyünk, akkor egy nyikja sincs (ha nem éhes vagy nek kell cserélni pelust)

És meddig tarthat ez az időszak? Mikortól kezdve kezdhetem el nevelni? Már úgy értem, kicsit ráhagyni, had sírjon. Mert most még tudom, hogy kicsi hozzá, de azért fél éves koráig nem akarom ezt ráhagyni, mert így nem tudom ellátni a háztartást se, a párom reggel hétkor elmegy, és este hétkor ér haza, nincs segítségem, mert külföldön élünk, így nincs nagyi, nagybácsi stb, egyedül kell megoldanom. Nem is lenne gond, ha nem kéne folyton rajtam csüngenie. Hány hónapos korában lehet valamit ezzel kezdeni?

2010. aug. 18. 14:02
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
Kedves Kérdező!Én is arra buzdítanálak hogy használj hordozókendőt, mindkettőtöknek nagyon jó lesz. A cumirom meg annyit, hogy az én babám is nagyon cicis mai napig (1 éves) és engem nem is zavart volna hogy azon alszik el, de az volt a baj hogy annyira sokat szopizott emiatt hogy sokat bukott és fájt a pocija ezért 2 hónaposan elővettem a cumit, de amikor először adtam neki kiköpte és olyan fejet vágott mint aki savanyúkáposztát kapott... vettem másfajta cumit, próbálgattam még egy párszor, és egyszer amikor nagyon álmos és nyügös volt, elfogadta és elaludt vele. Azóta is jó szolgálatot tesz.
2010. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!