Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart a babáknál a 'jár...

Meddig tart a babáknál a 'jár a keze-lába' időszak?

Figyelt kérdés
Mikor fognak finomodni ezek a mozdulatok?
2010. szept. 1. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Ha már elég érett lesz rá! Minden baba a saját módján mozog és fejlődik.
2010. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

Mért kérded? Zavar, vagy aggódsz, hogy még nem fejlődik?

3-6 hónaposan már tárgyakért nyúlhatnak, és megfoghatják őket. Az enyém most egy hónapos, de már most látom, milyen gyors ütemben fejlődik. Rámnéz, már kifejezetten nekem mosolyog, már veszem a lapot, hogy mikor éhes, mert elkezdte úgy jelezni, hogy nyalja a száját:D Hihetetlen ütemben fejlődnek a babák.

2010. szept. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem aggódom és szépen fejlődik a babám, mindent csinál, amit ennyi idősen a babák szoktak, csupán csak érdekel, hogy mondjuk 9 hónapos kor körül már ez nem így van, vagy mittudomén 4 hónaposan már ezt nem csinálják. :)
2010. szept. 1. 22:01
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Olyan jó, hogy vannak csodagyerekek! Kár, hogy nem tud róluk a világ. Az enyém már 4 hónaposan állt, sőt lépegetett, 7 hónaposan társasoztunk, stb.... hülyét kapok az ilyen nagyfejű anyukáktól...


Meg miért kell visszakérdezni? Nyilván azért kérdezte a kérdező, mert erre volt kíváncsi. Ennyi.

2010. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hmmm, igazából eddig egyik válaszból sem derült ki, amit meg szeretnék tudni. Esetleg valaki, akinek több gyereke van már, tudna válaszolni?
2010. szept. 1. 23:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Az enyémnek már csak ha nagyon fáradt akkor csinálja. Most töltötte a 4 hónapot. Én örültem, hogy annyit "tornázott", mert így erősödik az izomzata!
2010. szept. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy egyszerre hadonászik kezével, lábával nagyon gyorsan és úgy tűnik össze vissza, akkor az én fiam még mindig csinálja! Lassan 7 hónapos lesz, de ha a játszószőnyegen van, vagy én játszok vele, olyan izgatott, hogy folyamatosan kapálódzik!
2010. szept. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Kedves 22:36-os: Te meg bunkó vagy, nem azt írtam, hogy csodagyerek, az enyém már 2 naposan mosolygott, mára már azért tudom, hogy kifejezetten rám mosolyog, mert rá mosolygok, és ő visszamosolyog, nem kell elhinni. Utána nézhetnél, hogy kábé mit tudnak a babák ebben a korban, a mosolygás nem csoda, csak boldog, kiegyensúlyozott gyerek kell hozzá.
2010. szept. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Pfff, válaszra sem...
2010. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én fiam 9 hónapos és még mindíg jár a keze lába ha örül vagy ha izgatott vagy ha játszunk és valami nagyon tetszik neki! Szóval ez még eltart egy darabig:)
2010. szept. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!