Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Debrecenben hol vannak jó...

Debrecenben hol vannak jó turkálók, ahol új baba ruha is van? A zsibivel szemben lévő, az milyen?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 6. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:

állitólag jó..


a tesco-mellett a kenézy felé van egy de nem a kinti lépcsős ami az udvarban van hanem a nagy ami az utcára néz. ott vannak újak meg baba tartozék is még dobozban- előke kiscipő-

2010. szept. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A piac utcán az alexandra könyvesbolt mellett az állomás fele van egy angol turi, ott szoktak nagyon jó és új cuccok is lenni. Én is oda járok. Aztán van még a volt Domus áruház mögött is egy, ott még nem voltam, de állítólag az is nagyon jó. A Kálvintérem kívűl a nagy temlom felől van még egy, ami a HVB bank fiók mellett van, régen az valami óriás bolt volt, vagy valami ilyesmi. Ott mondjuk még csak magamnak találtam jó cuccokat, a babámnak még nem.

A Csapó-Liszt F. u. sarkon, ahol télen a fenyőfákat is árulják, ott is van egy nagy turi, oda is érdemes benézni.

A Böszörményi út elején, ahol van a templom, mögötte van az a régi laktanya szerű épület együttes, ott az udvarban hátul is van egy nagy turi, állítólag az is nagyon jó. A héten valamikor szándékozok arra menni, megnézni, hogy ott milyen cuccok vannak.

De amit az előttem szóló írt, Tesco utáni turi is nagyon jó. Ott egy csomó új cuccot vettem a babámnak, de a "használtak" is nagyon jó állapotban vannak.

2010. szept. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szombaton voltam a zsibivel szembeniben,de én drágának találtam.Nézdd meg a monostorpályi úton a füli bababizományit,ez a nagybani mellett van.Itt bizományi és külföldi használt ruha is van ,nagy a választék,jó a minőség.Új nincs,bár a legtöbb ruha olyan jó minőségű,mintha új lenne.
2010. szept. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elmentünk a zsibivel szemben lévőbe, tényleg drága és azt hittem, hogy olcsóbb a használt ruha! De vettem a lányomnak George farmernadrágot 890,- volt! A Tescoban is kb.ennyi a nadrág, ha akció van, és az legalább új!
2010. szept. 6. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!