Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A scamp termékek jók? Milyen...

A scamp termékek jók? Milyen baba ruha márka vált be nálatok? Melyik az amit szerettek és melyik az amit nem? Miért?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a Scamp ruhákat. Évente rendelek tőlük nagyjából 10-12 db-ot. (bodyk, nagrágok, pólók)

Szeretem még a C&A ruháit, szerintem nagyon divatosak.

Szoktam vásárolni Takko-ban, Vögele-ben, H&M-ben, de ezekben kicsit ritkábban.

A Tesco Cherooke és F&F ruháinak minőségétől nem vagyok túlzottan elájulva, de onnan is vannak ajándékba kapott darabok.

Némely magyar gyártó ruháit is ismerem (pl: Asti), ezekkel soha nem volt gondunk.

2011. márc. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a Scamp ruhákat megérik az árukat és a C&A rucikra sem tudok rosszat mondani.Véleményem szinte ugyanaz mint az elsőnek a többi márkánál is.
2011. márc. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem a Scamp márkájú rucikat. Mekünk főleg bodyk vannak. Van még pizsi, blúz és zokni is. A blúzok vásárlásakor egy számmal nagyobbat vegyél, mert elég keskenykék, viszon nagyon jó rugalmas az anyagjuk. A zoknik nagyon mutatósak, viszont nagyon szűkek a gumirozást kicsit elrontották. Az én babámnak nincsen vastag lába és mégis bevág az összes Scamp zokni, pedig van vagy 6 különböző fajta tőlük.

Nekünk a Fixoni márkájú pizsama, body nagyon bevált. Nagyon finom pamut anyagjuk van és nagyon jól birják a mosást, nem vesztik el az alakjukat. Ezt a márkát szeretem a legjobban.

Nekünk bevált még a Dodipetto, a Mignolo márkájú ruha is. Ezek borsos áruak, egy melcsi 8000 Ft, de mindig vannak akciók és akkor veszem meg, amit csak lehet.

Van egy-két Texcos ruhánk is. A pólóik azok beváltak, de a többi nemigazán. Nagyon hamar kinyúltak és elszineződtek.

Nekünk van még Puma, Adidas, Nike póló, melegítő, blúz is, ezek horror áruak, de egytől egyig mind kiváló minőségű. Alig látszik meg rajtuk, hogy hordtuk és mostuk.

Van elég sok Next ruhánk is. Ezek is drágábbak, de a neten hozzá lehet jutni elég olcsón. Volt már, hogy használtan vettem negyed áron.

2011. márc. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a H&M és a Next ruhákat szeretem a legjobban. Nagy részüket használtan vettem aukciós oldalakon kb. 1/2-1/4 áron. Nagyon jó minőségűek, nem nyúlnak és nem fakulnak ki még a sok-sok mosás után sem, így abszolút megérik az árukat.

Nekünk még Prince Oliver bodyjaink vannak, az a Scamp elődje, ha jól tudom. Azok is jók, de keresztben kissé kinyúltak. Ugyanígy a Cherokee cuccok is.

2011. márc. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előttem szóló:

én voltam a 2ik és én is szeretem az angol használt rucikat és a ruháink nagy részét ez is teszi ki.Kínait egyáltalán nem veszek mert annyiba kerül mint újonnan egy C&A vagy H&M ruha és azok legalább jók.Tescos bodykat nem szeretem mert kifakulnak és nyúlnak összevissza nagyon.

2011. márc. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretjük őket mivel nem nyúlnak ki mint más márkájú termékek ezért én szívesen használom őket meg szerintem aranyosak is.
2011. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!