Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a megoldás? 3napja nappal...

Mi a megoldás? 3napja nappal nem akar aludni 5,5hós babám, egyszerűen nem tudom lerakni, eddig szó nélkül elaludt 2-3x egy nap, de pár napja nagyon-nagyon fáradt, de ahogy az ágybateszem, nyomja fel magát, hogy vegyem fel, játék, stb.

Figyelt kérdés
Próbáltam hagyni sírni(már nem bírtam mást)de attól még már a szoba ajtajában sírni kezd,hogy ne rakjam le.Egyébként meg már vörös a fáradtságtól az egész feje,éjjel is csak 9órát alszik 2-3részletben,nappal meg max.20perc összvissz.Segítség!!!
2010. szept. 23. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk igy,megnőtt az érdeklődése, ezért nem akar aludni,inkább felfedezni a világot.Nem tudsz vele mit csinálni,csak türelem,igyál egy kávét és játsz vele.
2010. szept. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha az ágyában nem akar aludni, menj el vele sétálni. A friss levegő garantáltan meghozza az eredményt:)
2010. szept. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Már próbáltam a sétát,de csak nézelődik ott is.

Ez normális?Már,hogy nem alszik?

2010. szept. 23. 21:20
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

5,5 hósan nem szabad ültetni sport kocsiban. A mózesbúl nem lát ki, abban tologáld.

Pár nap, és túl lesztek ezen az időszakon. Velünk is volt ilyen, egyszerűen nem ért rá aludni, annyi dolga volt.


De lehet, hogy nő a foga, és fáj neki. Próbáltál neki nyugtatós homeós bogyót vagy kúpot?

2010. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

sajnos ilyen minden babánál előfordul :( valószínűleg valami változás lesz, pl. 2x fog aludni nappal, éjjel nem fog kelni, jön a foga....

próbáld meg holnap, hogy ha mondjuk most 4 óra ébrenlét után fárad el, holnap 3,5 óra után kezd el altatni. nálunk ez vált be

2010. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajna már több,mint egy hete ez van,semmi változás,hacsak nem annyi,hogy éjjel már össze-vissza ébred,nem pont kettőkor,van,hogy 3óránként van,hogy csak reggel 5kor.

-Mózesben sétálunk,de már négykézlábra nyomja magát,úgyhogy kilát.

2010. szept. 26. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg magadra kötni hordozókendővel.a közelséged,meleged,a mozgás bizonyos szintű korlátozása ,a friss levegő eredményt hozhat.Pár napot érdemes rászánni szerintem.
2010. szept. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Az én lányom 6 hónaposan kezdte ugyan ezt amit Te leírtál.. egyszerűen nem akart aludni. Letettem, sírt, később felült, felállt a kiságyban. Most 9 hónapos és nem változott a helyzet. Már kipróbáltam mindent (Suttogó könyv, sírni hagyni, teljesen kimeríteni, az álmosság első jeleinél lefektetni, stb) de semmi se jött be.

Sok helyen olvastam, hogy tényleg az a bajuk ilyen korban, hogy felfedezik a világot és az alvás egy mumus a számukra. Nálunk nappal nem hajlandó aludni (volt hogy fél órát aludt), mivel fáradt, ezért este nehezen alszik el (kb 2 óra alatt), és éjszaka többször felkel, sír, 1.5-2 órákat nem akar aludni.

2010. szept. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!