Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért eheti" állandóan a...

Miért eheti" állandóan a babám a kezét? Nem lehet,hogy éhes, hogy kevés a tejem?

Figyelt kérdés
4 hós lesz pár nap múlva. Mintha más nem is érdekelné. Éjjel is arra kelek,hogy eszi a kezét. Védőnő szerint fogzás vagy felfedezés,tapintás szájjal. Engem is eszeget kezemet, vállamat. Attól függ,hogyan tartom.

#fogzás #anyatej #Eszi a kezét
2022. szept. 7. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A fiam jövő héten lesz 4 hónapos. Kb.2 hónapos kora óta a keze folyamatosan a szájában van. Vagy ha nem a keze, akkor bármi más, amit megfog.

Dől belőle a nyál is megállás nélkül. Szóval valószínűleg a fogzás. Mozognak a fogcsírák. De ez nem jelenti azt, hogy jövő héten ki is jön neki.

2022. szept. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Jon a foga.

Fura, ezt valaki nem tudja 🤔

2022. szept. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Ezt még gyerekként is tudtam h ha a baba eszi az öklét, akkor jön a foga 🤷‍♀️😃
2022. szept. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Amikor először kérdeztem a védőnőt,hogy nem e foga hülyének nézett. Mostmár ő is azt mondja, hogy lehet. Ismerőseim is azt mondták,hogy korai,mert az fél éves kortól jellemző.
2022. szept. 7. 11:46
 5/12 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nincs ebben semmi fura és nem arról szól a kérdés, hogy ki mit tud.

Nem csak a fogzástól lehet...

Kedves 1es köszönöm a hasznos választ.

Szóval akkor ne aggódjak,hogy éhes,mert erre irányult a kérdés.

2022. szept. 7. 11:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Alig 2 hónaposan ette az öklét, dőlt a nyála. 4 hósan nyűgösködött fog miatt, kerek 6 hónaposan jött az első
2022. szept. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Szerintem ha éhes lenne, azt észrevennéd. :D

Legalábbis az én fiam egyértelműen jelzi, ha ő éhes. Olyankor sír. Amúgy nem szokott, de ha éhes, akkor megy a sírás rögtön. :)

2022. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
A lányom első foga 2 nappal 4 hónapos kora előtt tört át, a második meg pár nappal azután, hogy betöltötte...szóval nem biztos, hogy korai, lehet, hogy ő ilyen korai fogzós lesz.
2022. szept. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos kora jött a foga,de 6 hónaposan bukkant csak ki az első fog, addig bőszen ette az öklét.
2022. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor figyelem a fogacskát :)
2022. szept. 7. 14:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!