Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhesség/szülés után mennyi...

Terhesség/szülés után mennyi idő múltával állt be rendszeresre újra a menzeszetek, miután már egyszer megjött? (Már nem szoptatók, és gyógyszert sem szedők)

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:

én szoptatok és gyógyszert is szedek...

de nekem ahogy elmúlt a szülés utáni, rendesen 28 napra megjött ,majd megint. azóta nem is lehet nem is fog egy darabig (gyógyszer).

2010. szept. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a szoptatás befejezése utáni hónapban jött meg először, utána 3-szor össze-vissza, hol csak barnázás, hol pedig erősebb volt, az 5. menzeszem volt normálisnak mondható. Időben és mennyiségben is nagyjából a terhesség előtti ciklusomnak megfelelő volt. Minden jót Neked!
2010. szept. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! A gyermekágyi vérzés után egyből megjött és azóta is megvan rendszeresen, pedig szoptattam.
2010. szept. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is megjött, szülés után 6 hétig tartott a gyermekágyi folyás, aztán egy hét szünet, majd megjött a mensim. Azóta is rendszeresen megjön, 28 naponta, pedig szoptattam.
2010. szept. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,és Nektek is minden jót!
2010. szept. 26. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!