Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet a terhesség és...

Mitől lehet a terhesség és szülés utáni fibromialgia (amikor mindened fáj, főleg az izületek)?

Figyelt kérdés

Első terhességem végén fájtak a kezeim,ujjaim és nem bírtam behajlítani őket.Szülés után 3. napra elmúltak.Második terhességem alatt nem fájtak DE szülés után 3.nap elkezdett mindenem fájni és bő 3 hónap alatt múlt el.

Ma beszéltem egy anyukával,akinek szülés után szintén fájtak az izületei és a dokik a pajzsmirigyét gyanították.


2010. dec. 18. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ilyenkor a kötőszövetek meglazulnak, a szülés végett felkészül a szervezet. Nekem a térdem fájt egy jódarabig a szülés után. Már bocs, de jó hülye doki volt.
2010. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez nagyon érdekes, akkor nem vagyok egyedül. nekem is a térdem. dokinál nem voltam, én a túlsúlyra gyanakszom.
2010. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a combomnál a forgónál fáj nagyon az izületem. Valószínű a tulsúly lesz a baj, bár dokinál nem voltam ezzel. Remélem nem valami komolyabb!
2010. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ó, akkor már tudom mi lehet a bajom. Olyan nehezen kelek, mozgok, de már 5 hónapja szültem.
2010. dec. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első gyerek után nekem is nagyon fájtak a térdeim. Alig tudtam felállni. Gondoltam én is a túlsúlyra, de csak + 6 kg maradt rajtam, szóval sztem nem az volt. Most 2 hete szültem a 2. babámat és aggódva "várom" a térdfájást. Remélem nem kell újra átéljem! Most is "csak" 6 kg maradt rajtam. Az első babám után pár hónap múlva múlt el magától, mivel gyógyszert nem szedhettem (a szoptatás miatt), de maga volt a pokol. Nem tudtam, hogy ez a fibromialgia! Utána is nézek... Ha van jó tippetek a fájdalom ellen szívesen veszem! Bár nagyon remélem, hogy most nem lesz ilyen problémám! Azt hittem egyedól vagyok ezzel a problémával, mert eddig hiába kérdeztem a dokit és a védőnőt csak néztek rám, h nem tudják mitől lehet. :(
2010. dec. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!