Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 17 hónapos ,valahogy...

Kisfiam 17 hónapos ,valahogy kiszedte a pelenkát a kukából és ami a pelenkába van zselé valahogy kiszedte és szerintem lenyelt belőle. Lehet tőle baja ?

Figyelt kérdés

2023. febr. 16. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Ez valami sci-fi?
2023. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsiak voltunk, hogy mit is tartalmaz a pelenka: kiderült, hogy olyan speciális nedvszívó anyagról van szó, amely biztonságos a babára nézve akkor is, ha akaratlanul lenyel belőle. Ezt a zselét a Pampers különösen körültekintően teszteli – beleértve annak mérgező hatását is.


A korábbi tesztek egyébként rendkívül alacsony értéket mutattak. Mit jelent ez? Azt, hogy ha még egy egész pelenkában található mennyiséget is eszik meg egy kisbaba, akkor sem kockázatos az egészségére nézve. Megtudtuk azt is, hogy ezt az összetevőt több mint húsz éve használják. A cég azt is elmondta, hogy amennyiben bárkinek kérdése van a termékkel kapcsolatban, írjon nekik privát üzenetet Facebookon, vagy hívják a csomagoláson található telefonszámot (+36 1 451 1256).

2023. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem végülis az valami pisisnedvszívó dolog ha karos lenne sztem.benne se lehetne
2023. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2023. febr. 16. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett végül, megúsztátok probléma nélkül?
2023. febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsére!
2023. febr. 27. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!