Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A konakiontól lehet nyugtalan?

A konakiontól lehet nyugtalan?

Figyelt kérdés
Tegnap este kapta meg az első itthoni adagot és szó szerint egész éjjel nem aludtunk. Ha el is bóbiskolt, folyamatosan nyöszörgött, mocorgott és rövidesen felébredt, sírt. Pedig eddig nem aludt rosszul. Tapasztalt ilyet valaki a k-vitamintól? Másra nem tudok gondolni.

2023. aug. 10. 06:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Én annyira izgultam az első beadásakor, hogy még az ujjam is elvágtam, mikor lepattintottam a tetejét, szegény babára is átragadt, de még így sem tapasztaltam semmi különösebbet utána. Magától a vitamintól nem érezhet semmit szerintem.

Ilyenkor még annyira picik, bármi borulhat bármitől...

Lehet ma sem fog nyugodtan aludni, de lehet csak valami egyszeri más dolog zavarta meg.

Ez valószínűleg sosem fog kiderülni :)

2023. aug. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem ettől (bár én első nekifutaásra kokaint olvastam, na, attól lehetne).
2023. aug. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig kokainnak olvastam az üvegét. :D Én mindig konyharuhával fogtam a tetejét, amikor lepattintottam, mert nekem is egyszer nagyon szétvágta a kezem.

Én nem hallottam még róla, hogy a K vitamin nyugtalanságot okozna. Az enyém már 1 éves múlt, de születésétől kezdve máig van, hogy láthatóan van valami baja, de egyszerűen nem találom az okát. Mi sem aludtunk ma éjjel, folyton felsírt, de még félig szinte aludt, csak azt akarta, hogy legyek ott vele. Kiszámíthatatlan dolog a baba lélek.

2023. aug. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, nekem sem első baba, úgyhogy tapasztaltból érzem, hogy valami baj volt, nem csak simán egy rossz éjszaka volt. Letenni egy pillanatra sem lehetett, karban is pár perceket aludt. :(
2023. aug. 10. 09:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Én most utánanéztem, de azt látom, hogy csak túladagolás mellett léphet fel mellékhatás, és az sem olyan, mint amit te írtál. De ha amiatt volt, akkor ma este már tudtok aludni, és majd kiderül a következő adagnál, hogy megint fáj - e a pocakja. Ha akkor is fáj, és tényleg ez okozza, akkor sem tudsz vele sajnos sokmindent csinálni. Esetleg ne este add be neki, hanem reggel.
2023. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11 hónapos a kisfiúnk, de nekünk is mocorgott, nyöszörgött, forgolódott. Lehet, hogy valami front lesz inkább
2023. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megnéztem, ma is illetve holnap is kettős frontot ír. Szerintem az lesz inkább, a konakinon nem okoz ilyet.
2023. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A fiamnak 1 hétig fájt utana a hasa

Én sem bírom a keserű ízeket, fáj a hasam tőle.

2023. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!