Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik az, hogy egy közel 3...

Létezik az, hogy egy közel 3 hónapos baba kimondja utánunk a szavakat?

Figyelt kérdés

Tegnap itt volt rokonunk a kutyájával, akit Tengónak hívnak. Kint voltunk kisfiammal és amikor szóltunk többször is a kutyának, a férjem is, rokonom is és én is hallottuk, hogy a kisfiam is mondta utánunk, hogy Tengó.

Mondjuk múltkor mikor tisztába raktam és mondtam, hogy “volt-e kaka?” Akkor kétszer is kimondta, hogy kaka..

Igazából létezik, hogy már ilyen idősen is kimondja utánunk a szavakat?



2023. aug. 28. 07:16
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
96%

Hat nem is hisszük el,mert ilyen nincs.

Írod,hogy közel 3 hónapos.tehat 3 hónapos sincs,hogy ismételne már utanatok.Elhiszem,hogy mindenkinek a saját gyereke a legügyesebb a földön,de azért ilyen hihetetlen dolgokat ne képzeljetek be.

2023. aug. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
:D jól van, tényleg nem hiszitek el
2023. aug. 28. 07:30
 13/46 anonim ***** válasza:
95%
Szívesen hallanék egy hangfelvételt róla,🤣🤣
2023. aug. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, nem mondta, hanem olyan hangot adott ki, ami totál úgy hangzott mintha a kutya neve lett volna. Kb 10 szer visszakérdeztem a többieket is, hogy ők is igy hallották-e és igen…
2023. aug. 28. 07:33
 15/46 anonim ***** válasza:
95%
🤣🤣🤣🤣
2023. aug. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
De mindegy, inkább hagyjuk is ezt a kérdést
2023. aug. 28. 07:35
 17/46 A kérdező kommentje:
Kinevetnek… najó, akkor nem kell elhinni…de egyébként komolyan így volt :)
2023. aug. 28. 07:36
 18/46 anonim ***** válasza:
88%
Okééé😆
2023. aug. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
98%

Amúgy én lányom is hamar ejtette a hangokat. Végül csodaszámba ugyan nem ment, de 2 éves korára beszélt már folyékonyan (ez már ugye nem a csoda kategória). Viszont a mozgásfejlődése lassabb volt, de a "határidők"-be belefért.


Én is úgy emlékszem, pár hónaposan már elég tisztán gőgicsélt.

2023. aug. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
97%

Egyszer a fiam (kb. ő is 3 hónaposan) gügyögött egy olyat, ami úgy hallatszott, mintha azt mondta volna, hogy “kaja”. Nyilván nem azt mondta, csak mivel mi ismerjük a szavakat, azért tudjuk mihez hasonlítani a babák véletlenszerű gügyögéseit. Ennyi történt valószínűleg nálatok is.

Mostanában (7 hónapos) azt mondogatja, hogy “hábümm” :D Random helyzetekben, random időben, szóval be lehet tudni annyinak, hogy csak hallatja a hangját, meg próbálkozik mindenféle érdekes hangot kiadni.

2023. aug. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!