Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónaposan otthon hagynátok...

7 hónaposan otthon hagynátok este a babát 4 órára anyukátokkal vagy épp aki vigyázna rá?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz egy előadás, már régebben meglett rá a jegy és jó lenne elmenni a férjemmel. De közben ott motoszkál bennem hogy a kicsivel mi lesz, vajon bírni fogja? Meg pont úgy jön ki hogy altatáskor nem lennék itt. De az éjjeli kelésére már hazaérnénk.

Valószínűleg tejet fejnék le neki hogy legyen itthon. Anyuval meg egyébként jól elszokott lenni.


Csak mégis 4 óra. Eddig meg 1-2 alkalmat kivéve mindig én altattam el. 50 perces az út, nyilván ha valami lenne egyből indulnánk haza.


2023. okt. 6. 19:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

9-es, aki feláldozza magát a szent anyaság oltárán, meg is érdemli, hogy a gyerek 3 éves korára kiégjen, a férje megunja, elhagyja.

Első sorban emberek vagyunk, aztán anyák és feleségek.

Emberi igényekkel...

Aki képes ezeket a gyerekért feladni, szenvedjen, éljen boldogtalanul.

Mi is eljarunk ketten a férjemmel, mozi,koncert, vacsora, wellness hétvége.

Amikor csak ketten vagyunk és csak egymásra figyelünk.

És nincs kifogás, nincs de...

Ahol nincs nagyszülő, van bébiszitter.

(Dolgozni kell érte sokat, mindkettőnknek, de mi igy vagyunk teljesen, nem gyeses cuccban, otthon ülve, várni a sültgalambot)

2023. okt. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Mint írtam ha nem bírná a pici vagy valami probléma lenne mennénk haza hozzá.

De hajlok affelé hogy elmenjünk, már rég voltunk kettesben ilyen programon. Talán arra ő is meggyógyul és nem jön közbe semmi.


Majd megírom hogy viseltük, én és a kicsi is >.<

2023. okt. 8. 12:40
 23/24 Derjaderja ***** válasza:
40%

21. Mi meg nem vagyunk eljárások pl wellness hétvégét tulajdonképpen azt se tudja egyikünk se, mit csinálnak ott akik járnak.


Meg aki már 30-40 éves az kicsit furán néz ki egy koncerten, én mondjuk mindig utáltam a koncerteket.

Mozihoz is amióta otthon is lehet filmet nézni, az ember nem szívesen ad ki annyi sokszor forintot. Otthon ráadásul nem kell idegenekkel egy levegőt szívni.


Nem mindenkinek az eljárogatáson múlik az èlet, a mártír anyaság ettől függetlenül tényleg nem jó.

2023. okt. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Derjaderja ***** válasza:

Másrészt lehet hogy nem is ugyanazokra a dolgokra szeretnek járni, ha meg valakinek kényszer, az mért jó...

De most ez nyilván nem a Kérdezőre vonatkozik, nyilván el fog menni, ahogy leírja és nincs is ezzel baj.

2023. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!