Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg az ilyen...

Hogy oldjátok meg az ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés

A gyerekorvosunk negyed óra autóútra van. 13 órára kell mennünk oltásra a 1,5 éves kislányommal, azonban ő valamikor 12-12:30 között kezdi az alvási időt ebéd után. Ez a dokit egyáltalán nem érdekli és én sem szívesen tolom már, mert 3 hónapja napolja el valamiért az oltási időpontunkat. Egyébként is dél körülre adogatja mindig az oltási időpontokat.

Vagyis az időpont fix, de hogy a fenébe lehet ezt óriási hiszti nélkül "lehozni"?

Ha voltatok már ilyen helyzetben, vagy csak beleképzelitek magatokat, ti hogyan terveznétek a napot ilyen esetben?

(Babakocsiban nem alszik, autóban igen, de mire elaludna, kelni kell.)


2023. nov. 14. 08:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
19es és te betegen vitted egészséges tanácsadásra és védőnőhöz, hátha lefertőz mondjuk egy újszülöttet?
2023. nov. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
21# Nálunk beoltatja a kisebb náthásokat is, volt hogy várakoztunk tanácsadáson és volt aki enyhén náthás volt. Ha elvitte nyilván a doki tudott róla. :) De én úgy értelmeztem beteg rendelésre ment a beteg gyerekkel a 19#-es.
2023. nov. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
22es, azt írta először védőnőhöz, majd oltásra. Védőnőhöz se megyünk náthás gyerekkel. Gondolom fordított esetben a kérdező se örülne ha a védőnő menne betegen látogatni.
2023. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
De te gondolod a védőnő előtt el lehet titkolni? Fogadna beteg gyereket vagy mi? :D Ha fogadta, akkor meg gondolom tudta, más már nem volt nála aznap. Ha betegen elvitte, védőnő pedig így fogadta, nem a szülő a hibás, a védőnő tojik a többire.
2023. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

#19 vagyok. Azt írtam, most volt beteg. Volt. Már nem az. Múlt héten volt náthás.

És ma kellett menni védőnőhöz meg oltásra. 2 külön sztori.

2023. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
24, persze, mindig a védőnő a hibás. :-D
2023. nov. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
26# Nem csak. :D A covid alatt, ahol dolgoztam nem engedhettünk be hurutos tünettel senkit, próbált 1-2 ember kijátszani,de gyorsan kiderül ez. Viszont ha én beengedem ennek ellenére, akkor engem fognak seggen rúgni, ő is hibás, de én mint szakember még jobban. Ennyi. :D ő kevésbé, mert sajnos a legtöbb ember tényleg ilyen,hasmenést eltitkolnak, stb.,ez nem új, na de én hogy mosolyogva beengedem holott tudom, azért na... :D
2023. nov. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!