Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akar aludni, pedig nagyon...

Nem akar aludni, pedig nagyon álmos. 8 hónapos. Hogyan altassam, hogy ne nyomja hátra magát az ölömben?

Figyelt kérdés
jan. 11. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fiam akkor csinálta ezt amikor már nem igényelte a ringatast.

Mellé feküdtem simogattam és úgy elaludt.

jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én olyankor betettem az ágyába, ha nagyon ellenkezett az ölbenlét ellen.

Ha csak nyekergett (vagy az sem), akkor nagyon sokszor bealudt magától, ha pedig egy idő után sírni kezdett, akkor felvettem és kezdtem előlről, nagyon max. a 3. próbálkozásra ki szokott fáradni a küszködésben. 🙂

Egyébként még most is ugyanígy csinálom, pedig már majdnem 16 hónapos (és 12 kg). Egyszerűen nincs kapacitásom szorongatni, ha nem akarja, de simogatva csak nagyon ritkán alszik el, akkor is csak éjszaka (ha épp valamiért nem alszik bele a szopcsiba), délután egyáltalán nem.

jan. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%

ÖLEMBEN! Olyan, hogy ölÖmben, nem létezik!

A kérdésre: fektesd le, ne akard ölben tartani, ilyen korban már a legtöbb gyereket zavarja

jan. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!