Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a véleménye arról,...

Kinek mi a véleménye arról, hogy egy 1 éves gyereknek mesét kapcsolnak a TV-én?

Figyelt kérdés

jan. 12. 10:08
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
#20 13/15/17/19 vagyok, remélem megnyugtat, hogy nincs gyerekem, és ha lenne, sem kényszeríteném a tévé elé. Csak azt próbáltam cáfolni, hogy olyan rettenetesen káros lenne egy perc is.
febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

14-16-20 vagyok.

Természetesen nem gondolom, hogy 2 évesen kárt teszek benne 3 perces állat videóval, viszont nem e felé akarom terelni.

Látok elég zombi gyereket.

Valóban, a korlátozott idejű minőségi rajzfilm, 2 éves kor után nem fog károkat okozni.

Viszont azt is látom, hogy meddig tud egy ilyen idős gyerek valamit felfogni belőle, s az nincs 20 perc se.( nem a saját gyerekemen láttam)

Az enyémnek 2-3 perces állat videók, vagy autó videók vannak megengedve, az sem rendszeresen.

Úgyhogy azt mondom, hogy amilyen szokásokat és példát adsz az első hat évben a gyermeknek, az fogja meghatározni őt a későbbiekben is.

Nekem nem az a célom, hogy felnőttként az legyen a szórakozása, hogy napi szinten több órát töltsön el a tv vagy számítógép előtt, hanem hogy legyen hobbija, legyen kreatív, s csináljon bármi mást ami építi a lelkét.

febr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Akkor ebben megegyezhetünk. De talán nincs is feltétlenül összefüggés a kettő között, azaz lehet tévézombi (filmzombi) később is, vagy könyvmoly, miközben kisgyerekként sok tévét nézett, nem tudom. Én nem emlékszem, hogy nagyon korlátoztak volna ebben, mégsem ragadtam elé.
febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!