Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás. Anyukák ugye ez...

Fogzás. Anyukák ugye ez napokon belül áttöri végre az ínyt?

Figyelt kérdés

6 hónapos az alany. Borzasztó a helyzet, sokszor meg is hánytatja magát annyira eszi a kezeit és mindent ami a keze ügyébe kerül. Sokáig tart még innen mire áttöri az ínyecskéjét és kibújik a fogacska?


[link]



márc. 8. 21:55
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
85%

Hááát. Lehet igen, lehet nem. Én nem látom, hogy annyira a finishben lenne ez a fogacska.

Miért nem használsz valami kencét ha ilyen rossz a helyzet?

márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy egyáltalán nem biztos.
márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Használunk dentinoxot napi 3x, mellé még anaftin babyt és éjjelre Camiliat... De nem veszem észre, hogy jobb lenne a helyzet.. :/ érzem az ujjammal, hogy nagyon kemény ott egy pontban az inye...3 napja ott van egy kis lilas pötty... Felkészülök akkor, hogy eltarthat még ez egy darabig 😔
márc. 8. 22:49
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Én se számítanék rá sajnos, hogy ez napokon belül kibújna. Kitartás. A fogzást segítő gélek valakinek működnek, valakinek nem, ez van :-/ Nálunk ebben a fázisban nem segített, de közvetlen miután megjelent a fogacska éle, akkor működött.
márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Én onnan tudtam hogy kint a teteje, ha a körmömmel néztem óvatosan. Azzal mindig jobban éreztem ezt a kemény felületet ami épp, hogy csak kibújt. De én úgy látom a képen, hogy a bal alsó metsző már áttörte neki egy kis részen. Nálunk amikor már így nézett ki akkor gyorsan megindult, mert már sikerült feltörni az ínyt. Viszont tény és való az esetek többségében kettesével indulnak meg. Szóval ha az egyik megindult valószínű 1 hónapon belül a másik is. Mindenesetre kitartás. Nálunk 2 éves korára lett nyugalom. Addigra jött ki az összes, előtte sokat nem aludtunk.
márc. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
14%
Alany?😅🤦😳Jézusom!
márc. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm 😊

Miért, állítmány? 🤣🤣 Jézusom! Ősanya vagy a köbön 😳

márc. 9. 08:39
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakára nekünk csak a nurofen segített, egyik gél sem hozott megnyugvást.
márc. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk lassan egy hónapja ilyen az ínye. 😓 Én is érzem a kemény kis fogat, de nem akar rendesen kibújni. Pedig szenved nagyon szegény. Enyém is 6 hónapos.
márc. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Jelzem itt ha kibújt 😊 hátha segít majd valakinek 🙂
márc. 9. 09:31
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!