Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás. Anyukák ugye ez...

Fogzás. Anyukák ugye ez napokon belül áttöri végre az ínyt?

Figyelt kérdés

6 hónapos az alany. Borzasztó a helyzet, sokszor meg is hánytatja magát annyira eszi a kezeit és mindent ami a keze ügyébe kerül. Sokáig tart még innen mire áttöri az ínyecskéjét és kibújik a fogacska?


[link]



márc. 8. 21:55
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Talán már nem tart olyan sokáig! Nálunk több nap (esetleg több hét – szünetekkel) után nézett ki így, és akkor már örültem, hogy van látható eredménye a szenvedésnek.

Nekünk a hűtőrágóka is segít valamennyire, és azt is be lehet kenni a fogínygéllel.

márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
19%
Csak gratulálni tudok!Én nem alanynak hívom a gyerekem🤣
márc. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

11. Köszönöm 🥰



12 Hát te beteg vagy komolyan :) Marha nehéz lehet téged elviselni ilyen buta természettel. Egyedülálló anyuka vagy ugye? 🙃 Ha nem, akkor este szedd rá a férjed egy kis szexre, előfordulhat, hogy az a bajod,ezért jársz ide kötekedni. 🙂

márc. 10. 11:54
 14/38 anonim ***** válasza:
52%
13. Ez nagyon primitív hozzászólás volt, rosszabb mint amire reagáltál.
márc. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Segíteni nem segít, csak ide jön beszólni... Osszak puszikat érte? :) nem értem miért.. Én nem megyek senki kérdése alá kötekedni.

Lehet egy kicsit nyers voltam. Elnézést. Felment a pumpa kicsit. 1 hete az üvöltést hallgatom.. Én nem csodálkozom már semmin.


Update..


Amúgy mai napra nagyon feldagadt az ínye és lett rajta egy vágás.

márc. 11. 12:40
 16/38 anonim ***** válasza:
De jó nektek, irigy vagyok. Az enyémé még mindig olyan, mint a te képeden, és az enyém is folyamatosan üvölt, ha épp nem alszik, hiába kenem Dentinoxszal. :( Mostmár tuti kint lesz az övé pár napon belül.
márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

[link]

Rakok ide képet hátha segít valakinek aki idetéved 😊

márc. 11. 14:05
 18/38 A kérdező kommentje:
16 kitartást nektek... 😊
márc. 11. 17:02
 19/38 anonim ***** válasza:
56%
Ez már tényleg holnap, holnapután kint van. Vagy legalábbis a nagyommal úgy volt. Köszi kérdező, nektek is! #16
márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
56%
Innen már nincs sok :-) Még egy kis kitartás :-)
márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!