Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 21:30-2:30-ig kint maradt...

Ha 21:30-2:30-ig kint maradt a tàpszer kb 18 fokban ès nem büdös,akkor mèg jò?

Figyelt kérdés
Csinàltam este tàpszert 360 ml-t ès kint maradt hajnali 2:30-ig a kb 18 fokos helyen.Megszagoltam ès nem volt büdös,ugyanolyan illata volt ,mint a többinek.Megromolhatott attòl függetlenül?

#18 fokban
márc. 14. 02:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakára én is mindig bekevertem egy adagot a biztonság kedvéért. A kórházban is előre bekeverik majd hűtőben tárolják. Mindig onnan kellett önteni a babáknak.
márc. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hàt igen,csak nem volt hűtőben 5 òràn keresztül.
márc. 14. 12:45
 13/16 anonim ***** válasza:
Az kuka.
márc. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Egyebkent minden tapszert ki lehet keverni elore? Csak azert kerdezem, mert en egyszer probaltam (beba sensiduo), beraktam a hutobe, kb 3 orara.

Amikor kivettem, undorito volt az allaga es a szaga, nyilvan azonnal kiontottem.

Tudom, hogy a korhazban is igy csinaljak, de nem volna rossz, ha errol tajekoztatnak is a kismamakat, hogy melyiket lehet es melyiket nem.

márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14# Így csinálják kórházban,de azért mert ott nincs idő kevergetni annyi gyereknek előre frissen,meg sok helyen nem helyben van a tejkonyha. Ahol dolgozom,gyerekosztályon így kapjuk. Viszont itt az újszülöttön frissen csinálják a pótlást például,abból nem kell sok és gyors megvan. Persze,hogy szaga van a hűtő után,mert alapjáraton frissen a jó ez. Én megmondom őszintén azt hittem egyszerűbb,ezért az elején én is kikevertem egy két evésnyit,utána rájöttem,hogy inkább a port mérem előre és a vizet,így ugyanannyi időben és friss is. Végig így csináltam.
márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14

10 és 3,5 éve a Kecskeméti kórházban milumil ha start optimát kaptak. Azt adtam nekik itthon is amiből éjszakára 1 adag mindig volt előre bekeverve ha a férjem etetné.

#11

márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!