Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik naptejet ajánlanátok,...

Melyik naptejet ajánlanátok, ami minőségi, kevés káros anyag van benne és 5-6 hónapos babának jó?

Figyelt kérdés
ápr. 8. 10:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, en irtam a 2-es valaszt, en erre gondoltam, amit a 10-esben linkeltem. De most ahogy neztem, van masik fajta is, gondolom annak az osszetevoire gondolsz, de en azt hittem, hogy csak ez az egy letezik :D
ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
6-os és 9-es vagyok: nem mondom, hogy a kémiai fényvédő rossz. Én bizalmatlanabb vagyok, de van, hogy használom, főleg mióta már nagyobbak a gyerekek. Én is használom. Mindenesetre az összetevőkből egyértelműen látszik, hogy fizikai, vagy kémiai. Elég azt megkeresni, hogy van-e benne titán-dioxid.
ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Amit a 10-esben linkeltem, abban van, tehat egyertelmuen fizikai, ezert nem ertettem,na meg amugyis egy asvanyi naptej, az mindig az.

Azert nem ertettem csak, hogy miert mondod, de en fogalmaztam rosszul, le kellett volna irnom a naptej pontos nevet…:)

ápr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2-es, 11-es: Valóban! :) Most nézem a linket a 10-es hozzászólásban. Ennek ott is van a nevében, hogy mineral. Az első hozzászólás alapján más termékekhez jutottam, ami szintén bidoerma, gyerek, 50-es, stb. De amit linkeltél, az tényleg fizikai. Ott is van a cink-oxid és a titán-dioxid, és amúgy jónak is tűnik!
ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekünk a dermedic sunbrella spray változata vált be. Gyorsan be tudom kenni a gyermekem, nem zsíros. Van krém is belőle és ez is fizikai fényvédő.
ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!