Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hanyadik hónaptól kezdted...

Hanyadik hónaptól kezdted élvezni a babázást?

Figyelt kérdés
Fiam most lesz 3 hónapos, úgy érzem kezdünk összecsiszolódni, este 6-ra azonban eljön nálam a mélypont és teljesen leszívottnak érzem magam, nagyon rossz kedvem lesz. Pedig most már nem is üvölt 0-24, alszik, eszik, játszószőnyegezik (ahol végig kommentálgatnom kell neki mert folyton kommunikál), tehát igazából nem lenne okom a panaszra. Viszont éjszaka is két óránként kel enni, nehezen alszom vissza utána.
ápr. 11. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy éves kora óta érzem azt, hogy végre normális lett újra az élet

Megtanult járni, és mint akit elvágtak.

Nem kel éjjel, nincs egész nap nyafogas, sírás.

ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elejétől kezdve élvezem. Sajnálom, ilyen is van. Nyilván vannak jobb és rosszabb napok, időszakok, fáradt is vagyok sokszor, de alapvetően a kezdetek óta élvezem a babázást- illetve most már a gyerekes létet. A legnehezebb nekem a második gyerek 8-10 hónapos kora között volt, a testvérféltékenység meg úgy általában az ő fejlődése szempontjából is. Aludni mondjuk még mindig nem alszunk, pedig lassan másfél éves, de a napok már kifejezetten jók együtt. A nagy 4 éves, vele aztán főleg öröm együtt lenni. Minden időszak másért jó és másért nehéz, de ettől is szép ez az egész <3
ápr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első fiam többemberes baba volt, egy éves koráig én csak tettem a dolgom vele. Egy éves kora után már tudtam is élvezni.

A második egy eszik-alszik-vigyorog kismanó, vele az első perctől kezdve lehet élvezni a napokat, akkor is ha fárasztó. Amióta napközben többet van ébren, egyre inkább.

ápr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

fiammal 1 évesen éreztem azt, hogy könnyebb, élvezem.

Lányom 2,5 éves, nála még várok erre az érzésre.

ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden 3. honap korul kicsit jobb lett. 3, 6, 9 es 12 honaposan. Konnyebb mondjuk soha, csak mashogy nehez. De ott mindig kicsit osszeszoktunk az aktualis helyzetben, amig nem jott valami mas ujdonsag.
ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

Kislányom 2,5éves és emlékszem mikor azt mondták,hogy az eleje nehéz lessz....hát most sírok vagy nevetek kínomba mert nem igaz 🤣 Én is sokat keltem éjszaka sokszor kimerült voltam,de most néha túlélésre játszom,de nem szegi kedvem,hogy jöhet még egy eleven kis manó,majd pár év múlva kipihenem magam 🤣♥️

Még ha néha fárasztó is,de élvezd még azokat a perceket is, borzasztóan gyorsan nőnek 🥹

ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa mert végig hullámzó érzés. Kb. 7 hónapos kora után lett érezhetően könnyebb, azután 1 évesen lett egy nagyobb ugrás, de fokozatosan könnyebb, ugyanakkor mindig jönnek újabb nehézségek is.

Van hogy rámtör a szabadság hiánya, van hogy mélyebben vagyok, de van hogy másnap minden jó.

Úgyhogy szerintem ez egy hullámvasút a kezdetektől, csupa fent és lent váltakozása.

ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%
Ezt a nyáltengert...
ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mióta megszületett élvezem.Lehet még csak most jön a legjava ezután❤️
ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy igazán 8 hónapos kora körül, mikor mászni kezdett és lehetett vele értelmesebben játszani. Nekem mindenki azt mondta, majd visszasírom a kisbaba kort. Nekem nagyon unalmas és egyhangú volt az az időszak.
ápr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!