Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hányadik hétől/hónaptól...

Ki hányadik hétől/hónaptól kezdte élvezni a babázást? és miért akkortól?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Olyan 3 hónapos korától, vagy picit előbb. Akkor már érdekelték a játékok, lehetett neki mutogatni, élvezte a zenét, a hintát, séta közben nézelődik, érdeklődik-imádja a fákat! Szóval már úgy igazán játszani lehetett akkor vele.
2011. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én természetesen az elejétől kezdve élveztem, de mégis a legkedvencebbem 4 hónapos kor után lett a babaázás. Mikortól már kezdett jobban mocorogni, kúszni, odajött hozzám, egyre bújósabb lett, pocakfájásnak vége... Imádom. Most 7 hónapos.
2011. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is olyan 4 hónapos kortól.. előtte tiszta ideg voltam, mikor felsírt, téli hónapban született, tiszta szürke, hideg volt minden... brrr.... Most élvezem talán a legjobban, 2,5 éves :)))
2011. jún. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Óóóóó, milyen iga. Ez a tél dolog nálunk is így volt. Nekem is teljesen más hangulatom lett amint már világosra, és napsütésre keltünk, hiába volt mondjuk csak 6 óra :)
2011. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Dettó mint az utolsó válaszoló (az enyém 09.februári)de leginkább 8 hónapos korától élveztem viszont a 4hós kor valamiért nálam is vízválasztó volt.
2011. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Engem sok minden idegesített.. a tél, a gátseb, a külsőm, (iszonyat csúnyának fáradtnak láttam magam, nem volt kedvem mutatkozni emberek között), két óránként keltünk éjjel is nappal is (enni). Nem volt elég a tejem, az elejétől tápszer pótlás kellett... Nem tudtam néha, miért sír, nem tudtam megvígasztalni, ott sírtam mellette... óóóó, nehéz volt az eleje!!! :)) De utána egyre jobb lett! :)
2011. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Akkor én csodabogár vagyok, mert én az első perctől kezdve élvezem. Nem mondom, hogy az első pár hét nem volt fárasztó, de imádtam minden vele töltött időt. 2 hónapos korától meg egyenesen imádtam, mikor a hasamon feküdt, és emelgette a fejét, vágta a pofákat.
2011. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
"Csodabogár" vagyok. A telet meg egyenesen imádtam vele (szeptember végén született), jó nagyokat tudtunk sétálni, nagyon jókat aludt a levegőn. A -10 fokban aludt a legnagyobbakat. Simán tudtunk sétálni 2 órát is. Most 21 hónapos, most télen is alig tudtuk becibálni a hóból, imádja. :D
2011. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
én az első baba után teljesen kivoltam merülve,mert annyira rossz alvó volt.ezért hiába volt imádnivaló nem tudtam úgy kiélvezni az első heteket ahogy szerettem volna. Most a 2.babánál be akartam pótolni,de be kellett látnom az első hetek nem könnyűek,most a 6.héttől már egy kicsit könnyebb!
2011. jún. 28. 14:49
 10/14 anonim ***** válasza:

Kislányom 6 hónapig ordított, nem tudtuk mi baja volt, elkezdett még fogyni is. Végül kiderült, hogy refluxos. Nekem szörnyű volt az első 6 hónap. Nagyon bántott, hogy nem tudok rajta segíteni, a dokik is csak hebegtek-bhabogtak, mire kiderült, hogy mi baja. Eközben teljesen kikészültem a napi 10-12 óra ordítástól. Közben meg lelkiismeretfurdalásom volt, hogy nem vagyok boldog.

Nehéz időszak volt, de utána enyhült a reflux, már nem sírt sokat, sőt! Egy kis mosolygombóc lett belőle, meg tudnám zabálni! Úgyhogy én a 6. hónaptól élvezem a babázást, és most nagyon jól érzem magam, ahogy látom a kis nevetős arcocskáját, és a fejlődését! Most lesz 9 hónapos.

2011. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!