Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babával bográcsozós...

6 hónapos babával bográcsozós program?

Figyelt kérdés

Meghívtak hétvégére bográcsozásra, de én elég korainak érzem. Nem vagyunk itthon ülősek, a héten is voltunk barátokkal fagyizni, de azt könnyű volt kora délután összehozni. Most viszont délután 5re hívtak át, tartana minimum 8ig, borulna az egész esti rutin (legkésőbb fél7kor van pancsi, etetés stb). A férjem szeretne menni, de szerintem ekkora babával még nem fér bele egy ilyen program, talán majd nyár vége fele inkább.

Ti mikor mentetek először ilyen programra?


ápr. 11. 16:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Minket ennyi idősen még nem hívtak ilyenekre, mert szeptemberi a babám, és tavaly tavasszal még nem volt ilyen jó nyári idő, de késő tavasszal/nyáron már vittem mindenfelé, szerencsére azóta is rugalmas gyerkőc, sosem volt a kőbe vésett időbeosztás megszállottja. 🙂

Szerintem megpróbálhatjátok, legalább megtudjátok, hogy hogy reagál a megszokottól eltérő dolgokra :)

De ha kezd nem tetszeni neki, bármikor hazaindulhattok, nem? Gondolom nem fognak megsértődni a vendéglátók, ha a baba miatt mégis hamarabb fejezitek be a bulit.

(Legfeljebb a pancsit kihagyjátok, ha nagyon álmos, semmi baja nem lesz szerintem, ha csak végigtörölgeted gyorsan lefekvés előtt valami nedvessel.)

ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Hogy őszinte legyek, 4 hónapos volt a gyerek, amikor sütögettünk többen. El volt a kocsiban, az ölünkben. Volt, akinek ez nem tetszett. Azon is kiakadtak többen anno, hogy 5 hónaposan már a mamánál aludt (sajnos nem tudtam szoptatni, így egyszerűbb volt azért). Ne ragaszkodj ennyire a rutinokhoz, mert később azon kapod magadat, hogy szó szerint minden a gyerek körül forog. Nyilván a játszóteret, vásárlást stb én is alvásidőhöz igazítottam, de hihetetlen egyébként, hogy a gyerekek mennyire rugalmasak. Persze minden gyerek más. Ha el tud aludni a babakocsiban, vigyétek el, ha álmos lesz majd alszik abban. Nyűgösség esetén el lehet jönni.
ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne férne bele? 1x borul a rutin. Mentek 5 re fél 7 kor eljöttök vagy 7 kor.
ápr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Simán mennék. De ha nem akarsz ne mennj. Gondolom el tud menni nélkületek is.
ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk sem volt kobe vesve soha semmi, azota is teljesen rugalmas, barhol elalszik, nem jelent gondot egy oraval kesobb fekudnie, vagy kihagynia ezt-azt, eszik utkozben barmit ha kell. Szerintem felesleges ekkora dramat csinalni abbol, hogy fel 7kor pancsizik…
ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Én simán elmennék. 1x kilehet bírni. Nem kötelező végig ott lenni csak ami jólesik. Ez a program se másabb mint egy kirándulás. Nem lehet, hogy inkább nemigazán szereted azt a társaságot ahova mennétek?
ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Kedvelem a társaságot, nem az a baj, egyébként is gyakran találkozunk. Max.az esik picit rosszul, hogy ilyen későre tették, sokszor elfelejtik, hogy nekünk már gyerek van, nem vagyunk olyan rugalmasak, mint régen.
ápr. 11. 17:24
 8/28 anonim ***** válasza:
94%
Délután 5 az nem késő. Ne várd tőlük, hogy körülötted forogjon a világ.
ápr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
69%
Miért fürdik egyáltalán olyan korán? Nálunk újszülött kora óta 20:00-kor volt/van fürdés. Ha el van a babakocsiban, öletelben, akkor simán elmennék.
ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
91%
Én simán elmennék, viszont leírásod alapján, csak kifogásokat keresel. Nincs kedved menni, akkor ne menj, ezt neked kell érezni. Egy jò tanácsot fogadj meg, ne várd el senkitől, hogy kizáròlag azért, mert te már anyuka vagy mindenki hozzád igazodjon, délután 5 nem késő, az idő is jò, a babakocsiban pedig lehet aludni is 🤷‍♀️
ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!