Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt olvastam, hogy egy 3hónapo...

Itt olvastam, hogy egy 3hónapos baba,100-130ml-t eszik 4 óránként! Az én kisfiam 6hetes, és 180-200ml-t eszik 4óránként. Most akkor mi a helyes?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden baba más. A kisfiad annyit eszik ami jól esik neki.Szerintem nincs normális adag. Az én lányom is sokat evett ilyen idősen. Majd egyre kevesebbet. Bár már én adok neki teát is. Mi 11 hetesek vagyunk.
2009. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tény, hogy minden babának más az étvágya, de azért ez a mennyiség enyhe túlzás tápszerből. Nekem ennyit szopott, a védőnő azt mondta, anyatejből is sok, dehát ugye azt nem lehet tőle elvenni, ha tápszeres lenne, javasolná, hogy fogjam vissza. Próbáld meg etetések közt teáztatni, mert ez rengeteg egy 6 hetes babának.
2009. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én fiam 6 hónapos, és 3 óránként eszik 120-at. Egyszerűen többet nem eszik. De mivel hízik, nem aggódok, csak kicsinál, mert éjjel is ez megy.

2009. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Teáztatom én, de nem sok sikerrel...Próbáltam kevesebbet adni neki, de nem ment, addig üvöltött, amíg meg nem kapta a kajáját. De éjjel nem kel fel. Végigalussza az éjszakát.
2009. jan. 5. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 240-eket szopizott 4 óránként, 6 hetesen átaludta az éjszakát. Normálisan gyarapodott a súlya. Ne azt nézd mennyit eszik egyszerre, hanem hogy hetente, havonta mennyit hízik.
2009. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha átalussza az éjszakát, akkor kimarad két etetés, ugye?

"Hivatalosan" testsúly/ 150 ml kell naponta a babáknak, azt a mennyiséget amit megeszik egész nap számold ki.

Az én babám most 9 hetes és 160-170 ml eszik négyóránként, éjjel is , mégsem elhizott baba.Sőt 4400g-mal született és alig akart megindulni a súlya.

Szóval vedd figyelembe az igényét, a súlyát..

2009. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elözö vagyok. Bocsi. 150ml/ kg helyesen..
2009. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!