Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire és mikortól fontos...

Mennyire és mikortól fontos hogy a baba helyes étkezési mintát lásson tőlünk?

Figyelt kérdés
Igazság szerint saha nem együtt eszünk a kislányommal. Ő ebédre, uzsira már babakaját kap, nincs türelme szopizni (9 hós), de reggel már szopizott mikor felkelünk, férjem szinte nem is reggelizik, én is csak egy szendvicset kapok be menet közben. Délelőtti alvás után ebédel a baba, de akkor én még nem. Én majd a délutáni alvásakor szoktam, és este is mi csak a fekvése után vacsizunk. Ez nagyon rossz?
2009. febr. 3. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én azt olvastam valahol, hogy minél korábban annál jobb. Tehát szerintem már a Te kisbabáddal nyugodtan leülhetsz enni, megeted, aztán had lássa, hogy eszel, ez kihathat majd a későbbi étkezési szokásaira. Ja és még az is nagyon fontos - állítólag - hogy milyen módon tálaljuk a pici ebédjét, vagy vacsoráját, mert a gusztusos tálalással jobb étvágya lehet a picinek.

Szerintem próbáljátok meg, hogy vele esztek.

2009. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!