Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova pakoltok amikor élmények...

Hova pakoltok amikor élmények boltba a babával babakocsival?

Figyelt kérdés
Eléggé rossz a babakocsit és a bevásárló kocsit is vinni. Arra gondoltam hogy a babakocsi aljába könnyebb lenne de nem tudom hogy szólnának e érte

#Bevásárlás babakocsival
ápr. 24. 09:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%

Nos, átlag helyen ki van írva, hogy bevásárlás kocsi vagy kosár használata kötelező. Ahogy gyerek nélkül a szatyrodba se pakolhatsz, úgy gyerekkel se pakolhatsz máshova, csak kosárba.

Tehát a lehetőségek:

1, Gyerek nélkül mész vasarolni.

2, Kint hagyod a babakocsit, a gyereket meg beleteszed q bevásárlás kocsi direkt erre kialakitott részbe.

3, Tolod a babakocsit és viszed mellé a bevásárlókosarat.

4. Más intézi a bevásárlást

ápr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Húzom magam után a gurulós bevásárlókosarat, a babakocsit meg tudom irányítani fél kézzel. A kézi kosár kicsi és nehéz is egy idő után, bevásárlókocsit meg nem tudok tolni a babakocsi mellett is. Szóval nem heti bevásárlást intézek úgy.
ápr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Bevásárlás és fizetés UTÁN pakoltam alulra. Egyébként se esett kézre, hogy hajolgassak plusz sose volt teljesen üres az alsó kosara a babakocsinak ÉS bizony a boltban se szeretik. Pont olyan lenne, mintha rögtön a táskádba pakolnál.

Kiskosarat vittem vagy húzhatót és egy kézzel toltam a babakocsit. Úgyse vásároltam soha sokat

Másik opció volt, amikor csak egy kéz cuccot vettem, akkor a zöldséges zacskóba tettem és úgy kézben.

ápr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Pont, mint a #3, a húzós kosarat szoktam venni vagy sima kiskosarat. Azokat tudom a babakocsival együtt is húzni/vinni.

Mondjuk valamelyik nap megvicceltek a lányaim, a nagyobb kiszúrta a bolt túlsó felében azokat a kisautós tologatós kocsikat, biztos láttad már, amibe beül, "kormányozza", mittudomén, és a tetején/hátulján van a kosár, ahova pakolsz. Miközben mi babakocsival mentünk, mert a kicsit még nem tudom másképp vinni. Hiszed vagy sem, bizony így is el lehetett navigálni. Fél kézzel toltam a babakocsit, másik fél kézzel húztam a bevásárlókocsiautót, és mindenki boldog volt, szóval ha nagyon akarja az ember, igazából így is meg lehet oldani :D

ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
Én a direkt kiürített babakocsi aljába pakoltam, és sosem szóltak érte. Mondjuk nem is így intéztem a mindennapos bevásárlást, csak ha éppen sürgősen kellett valami.
ápr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

5!

Ha sürgősen kellett valami, az nem fért el a kezedben addig? :)


Én is mindig húzós kosarat veszek, vagy eleve babakocsi nélkül indulunk el (én a nagybevásárlást is így intézem, mert egyedül nevelem születésétől fogva a fiamat).

Amíg pici volt, addig meg a mózesre simán rátettem a kis kézi kosarat, de nyilván nem egy karton tejet vettem egyszerre :)

ápr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Ha csak néhány dolog kellett, akkor babakocsival mentünk be, kezemben volt a kis kosár és úgy toltam a gyereket. Ha nagyobb bevásárlás volt, akkor kenguruban magamra vettem, amíg kisebb volt, miután biztonságosan tudott ülni, már ültettek a bevásárló kocsiba.
ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Babakocsival sosem tartottam nagy bevásárlást, csak annyit, ami kézben, vagy a kézi kosárban elfér. Az alsó kosárba vsak a kifizetett árut teszem, hogy a feltételezést is elkerüljem, hogy bármit ellopnék.
ápr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ha csak a közeli boltba ugrom le mert kell kenyér vagy valami reggelinek való akkor magamra kötöm a babát és úgy sétálok el vele így könnyű vásárolni.

Ha nagy bevásárlásra megyek kocsival akkor a hordozót a nagykosárba teszem és úgy vásárlok.

Babakocsival épp azért nem vásárlok mert macera tolni is meg kiskosarat vinni...

ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Huzom magam mellett a kosarat.
ápr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!