Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb cumisüveg...

Melyik a legjobb cumisüveg márka? Melyik amelyikben csalódtatok? ÉS MIÉRT?

Figyelt kérdés

10 hódnak lenne amúgy.

Köszönöm


2010. dec. 7. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezdettől fogva Aventet használunk. Nekem nagyon bejött, nem is próbálnék mást.
2010. dec. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogy a legjobb-e nem tudom, mert mindenkinek más, de nekünk a Tommee tippee jött be.

Az Avent-et nem szerettük.

2010. dec. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a MAM márkával teljesen meg vagyok elégedve. Ahogy nőtt a kislányom, úgy vettem hozzá csak a cumi részt, az üveg maradt a régi (a többi márkához is lehet venni külön csak cumi részt). Ami nekem nagyon tetszett ebben a cumisüvegben, hogy széles a szája, ez főleg most jó, hogy már tápszerezni kell.
2010. dec. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is mam-ot használok és nagyon meg vagyok vele elégedve.
2010. dec. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi az Aventet szerettuk/szeretjuk, semmi mast nem fogadott el.
2010. dec. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi kezdetektől a Tommee Tippee cumisüveget használjuk, mást nem használtunk! Ahogy nőtt, a cumi részt úgy cseréltem le. De mindeninek más válik be, a baba dönti el.

Egy 10 hónapos babának, ha nem használt előtte cumisüveget, én már nem használnék!

2010. dec. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)


Jah és nem 10 hódnak lenne hanem 10 hósnak:))

2010. dec. 7. 09:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi NUK-os cumisüveget használunk, csepegésmentes szilikon csőrrel. Azért ezt, mert a babám ebből ivott a legszívesebben és ez csöpög legkevésbé, legalábbis szerintem. Az AVENT varázsitatót próbáltuk, meg a tanulópoharat, de mind a kettő folyik, bele a nózijába és ez nem tetszik neki. A NUK-osból szívesen iszik 11 hónapos.
2010. dec. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!