Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb cumisüveg...

Melyik a legjobb cumisüveg márka és a legjobb tápszer ártól függetlenül?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Cumisüveg: MAM


/Ha hamarabb láttam volna, megvettem volna a dobozos kollekciót, amiben több cumi és üveg is van. Így egyesével vettük, mert bevált :)/


Tápszer: BEBA.


/A Ha-stól kezdve a legnagyobbaknak valóig a legjobb a piacon :)/

2011. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez pont egy olyan dolog amiben nem számít, hogy melyik a legjobb, mert a gyerek igényeitől függ, hogy melyik válik be a legjobban. És nem mindenkinél ugyanaz.
2011. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Na, ha valaki, akkor én aztán tényleg sok üveget próbáltam, és a MAM-nál kötöttem ki. Próbáltuk a Tommee-t, Aventet, Dr brown's-t.

A tápszerrel uygan ez a helyzet, mert mire rájöttek hogy tejallergiás a kisfiam, addig kóstolt kb 5 fajtát. Most a Milupa -Milumil- Pepti 2-t eszi már 4 hónapja.


De a kérdésedre szerintem nem lehet pontos választ adni, mert kinek mi vált be...

2011. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is a MAM.

Tápszert Milupát ivott, a többit nem ismerem. Így erről véleményt nem írok.

2011. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Cumisüvegben a Mam szintén.Tápszerből pedig a Mildibé
2011. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
cumi: tommy teepee, mam-ot nem próbáltuk. beba, és milupa mildibé de ez most más csomagolásban va, és erre is csak simán milupa van írva. az amire eddig is csak simán milupa volt írva (nemtom mi ez a kavirc) az csomós.
2011. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Cumisüveg: MAM. Előtte Avent volt, nagyon utáltam! A lányom nem tudott belőle rendesen enni.

A tápszerből kipróbáltunk jó párat, a Milupa Komfort 1 jött be nálunk. Eleinte a hasfájás miatt kapta, most már csak megszokásból, mert ezt szereti. Épp most állunk váltás előtt. Kíváncsi leszek!

2011. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Cumisüveg: Avent, tápszer Baba.
2011. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
BEBA, bocs! Előző voltam.
2011. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanaz, mint a legtöbb hozzászólónál!


Cumisüveg: MAM

Tápszer: Beba (HA)

2011. aug. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!