Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb cumisüveg...

Melyik a legjobb cumisüveg illetve cumi a tápszer iváshoz? Többi lent.

Figyelt kérdés
10 hónapos lesz a kisfiam már mindent kipróbáltam.250ml tápszert iszik,de több mint 20 percig. pedig 2es tejes cumija van. vettem már 3as aventosat is,de ugyanez vettem már olyat is amit lehet forgatni,de hol lassan jön hol meg habzsol és majd meg fullad. valakinek valami jó ötlet?
2010. ápr. 8. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:

SZia!


Az én babám 200ml tápot eszik meg egy alkalommal. Mi NUK-os cumit /M-et/, és NUK-os üveget is használunk!

Előfordul nálunk is, hogy néha túl mohó a kisasszony, de általában ügyesen iszik!

-7 hónapos baba anyukája-

2010. ápr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is itt az egész AVENT-es "készlet" és mi is áttértünk a NUK-ra. M-es cumi jön be nálunk is.

Ugyanakkor az nem baj ám, ha 20 percig eszik...15-20 perces etetési idő a normális.

2010. ápr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Aventről mi is áttértünk a Mam-os cumira, ezt egyébként rá tudod tenni az Aventes üvegre is. Mi a 3-ast használjuk, és pont jól jön belőle. Csak ajánlani tudom Nektek!
2010. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. tudom hogy baba függő is és tapasztalatból jön rá az ember hogy melyik is a jó,de én már nem tudtam hogy mit variáljak.legalább most tudom merre is induljak, mi a következő "próbatétel" köszönöm
2010. ápr. 8. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!