Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 hós babámnak most jön az...

Adnil25 kérdése:

8,5 hós babámnak most jön az első 2 foga, milyen szer segítene neki? Már egy hete nem alszunk.

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Dologel.. gyógyszertárban kaphatsz vény nélkül..a fogacskája köré tegyél belőle egy keveskét, segíteni fog rajta legalább egy fokot;meg még tudom ajánlani a "gumifogkefét" is, azt is szeretik
2010. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a Dentinox fogínygélt ajánlom: lidokain is van benne, és nagyon jó.


Betegtájékoztató:

[link]

2010. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nekünk a panadol baby jött be,de rengeteg minden van.viburcol kúp pl.érdeklődj a patikában.ezek a bedörzsölős zselék,krémek nekünk nem voltak jók sajna.

kitartás!!

2010. dec. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi totál ugyanezzel szenvedünk 6hós fiammal!!!!! már napok óta, mi is dentinoxxal próbálkozunk, és nurofennel.
2010. dec. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Panadol, vagy Nurofen szirupot adj neki. Én ezekkel a gélekkel már nem bajlódok, nálunk nem ért semmi, azonnal lenyalta és mindig tiltakozott, amikor be akartam kenni az ínyét. Én csak elalvás előtt adok neki szirupot, de ha napközben nagyon nyűgös, akkor is adok. Eddig max napi 2-szer adtam. De már napok óta adom, mert éjjel többször is ébred és sír is.
2010. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél gyógyszert adni babádnak(én sem),akkor próbáld ki a Chamomillát,gyógynövényes cucc,öt golyócskát kell,pici vízben,műanyag kanálban feloldani,fini édes,előtte és utána negyed óráig nem ihat,nem ehet a baba....nálunk csak ez vált be ,átalussza az éjszakát és természetes:)Próbáltuk a Vibrucol kúpot is,de az nekünk nem vált be,de nektek lehet,az is jó lenne....8 hós kislány anyukája
2010. dec. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ki fogom próbálni hogy melyik válik be.
2010. dec. 21. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!