Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire gyakori hogy első...

Mennyire gyakori hogy első fogként a rágó foga jön ki a babámnak?

Figyelt kérdés
6 hónapos lesz az ínye eléggé duzzadt de hátul nagyon nagyon,két hete nyűgös,de múlt héten lázas volt és antibiotikumot kap és valószínűleg az miatt volt hasmenése és kiütése,így most nem is tudom hogy mi a baja?!A nyála annyira nem folyik,a cumit nem fogadja el a cicin kívül se fogad el a betegsége óta az egyéb ételeket.Én meg már ki vagyok idegileg.
2010. dec. 22. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
én úgy tudom, hogy mindig az alsó 2 jön elsőnek, utána a felső kettő....de ha így van elvinném mihamarabb orvoshoz
2010. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

attól mert most ott van beduzzadva még egyáltalán nem biztos hogy az is fog kijönni elsőként. lehet, hogy közben "beelőzi" egy elöl lévő fog.


A lányom lassan két éves és rágófogai vannak, de pl. elöl a kettesei hiányoznak ...

2010. dec. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Kisfiamnak először a felső 2 metsző jött 10 hónaposan.Utána 4 hátsó őrlő 12 hónaposan.Az alsó 2 13 hónaposan.Most 19 hónapos és a felső 4,alsó4 és 4 hátsó őrlője van kint illetve az alsó négy mellet bújik 2 oldalt még a szemfogacska(már kint a hegye).Az orvos és a védőnő szerint nem robotok és nem lehet szabályokba foglalni a fejlődésüket.Ne aggódj semmi baj nincs a babáddal!

Békés Boldog Karácsonyt mindenkinek!!!

2010. dec. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!